» »

Problemi, problemi, problemi; Help

Problemi, problemi, problemi; Help

TheHijacker ::

Imam problem s peko CD-jev, ki se mi je pojavil zadnje čase. Uporabljam novi nero 5.5.1.8 v kombinaciji s CloneCD 3.0.0.20. V obeh primerih mi naredi takole:
- Zapeče mi lead in
- Začne s image fajlom(tudi če delam s on the fly)
- Potem mi zmrznejo windowsi

Če mi v ozadju lavfa BorgTV mi zmrzne tako da slika obstane(miške se ne da premakniti) zvok pa še kar slišim. Pomaga edino reset. Če pa Borg ne laufa, pa dobim črn(ne plav) zaslon s zeleno črto na vrhu monitorja. Kaj zaboga bi bilo lahko narobe.

Sam sumim na VIA IDE busmaster gonilnike. Ali je možno, da je s njimi kaj narobe. Kako naj jih pravilno inštaliram?

Spec:
Plextor 12/10/32A
Toshiba SDM-1502
Abit Kt7A raid
TB 900@1007

Pa še nekaj. Kaj naj naredim, da se mi bodo Win98SE hitreje naložili. Mislim, da se zato ustavi, ker začne še pred GUI komunicirat s externim modemom(3com ISDN)... Kako naj to pohitrim.
http://www.google.si

luka ::

Na tvojem mestu (to tak menda vedno rečem), bi preveru za virusi, čeprav ga najbrš nimaš, potem bi pogledu da mi laufajo sam najnujnejši programi na sistemu to pomeni da ko stissneš CTRL ALT DEL ti piše sam Explorer pa systry - vse ostalo pa zapreš pa potem probaš pognat nerota pa probaš zapečt, potem bi probu format pa vse na nov. Pa najprej še nebi kaj dost driverjev nalagu. Če pa še to nebi pomagal pol bi pa začeu študirat da je mogoč CDRW pokvarjen pa bi ga pr kakmu kolegu stestiru. Če pr njemu dela bi začeu študirat na druge komponente.

TheHijacker ::

Reinštaliral sem oba softwerja za peko in povečal IO napetost za 0.10 v. Sedaj deluje.

Hvala
http://www.google.si

Medved ::

kupi original, pa bo šlo, črne verzije nagajajo:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi, problemi, problemi ( (x)html+css)

Oddelek: Izdelava spletišč
61213 (1176) Yerpo
»

Linux - problemi, problemi,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
755208 (3969) M.B.
»

Problemi, problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
13968 (824) leinad
»

geforce mx problemi,problemi...

Oddelek: Zvok in slika
71058 (852) VASkO
»

Problemi, problemi, problemi, ku** naj gleda vse!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111109 (958) MadMax

Več podobnih tem