» »

ADSL problem

ADSL problem

dux ::

Imam problem z ADSL-jem.
Vse deluje normalno, nato pa naenkrat hitrost prenosa pade na 0 in vse internetne zadeve se zaustavijo.

Ko ADSL disconnectam in ponovno connectam je vse v redu.
Operacijski sistem : win2k
Hvala
Upanje je v nasih odlocitvah

M4TECH ::

Klik
Klik
Kilk

Downlodaj & uporabljaj

dux ::

Preveril sem za viruse z Panda Online scanom
in za trojance z Adaware-om pa ni oben od njiju našel ničesar, problem pa ostaja.
Po recimo 20 minutah (lahko tudi več, manj) normalnega dela ( laufata Firefox 0.10.1 in ABC 2.6.9, Zone Alarm in e-Trust antivirus ADSL neha delovati - prenos podatkov = 0. ( kot da bi se disconnectal). Na začetku sem mislil, da je bil za to kriv Overnet, toda kasneje ga nisem več zaganjal in težava se še naprej ponavlja.
Ko se odjavim in ponovno povežem na internet ta spet deluje normalno.

Kaj bi lahko bilo vzrok temu ?
Vkolikor vem so vse nastavitve take kot bi morale biti glede na vodič iz SiOL-a.

pa še to- včasih ob disconnectu programčič, ki me poveže na net zamrzne. Nakar ga poskušam "ubiti" in nato zamrzne še task manager, čemur sledi trdi restart.To se zgodi približno na vsaki 4. odjavo.

Hvala za pomoč
Upanje je v nasih odlocitvah

maticm ::

pomoje da je kriv siolov programček!
Tut jst sem mel hude težave, ko sem imel gor win 2k (o tem je blo že nekaj napisanega v operacijskih sistemih se mi zdi)

BattleMaster ::

To je ABC, ki se poveže na preveč uporabnikov. Probi zmajšat maximum peers na 50

Zgodovina sprememb…

Ibex ::

To je men Zone Alarm delu. Na primer, ko sem kaj z neta dol vlekel ali z p2p programi ali pa z kakšne strani. Mi na polovici kar nehalo vlečti. Pol sem dol dal Zone Alarm in je bilo boljše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413129944 (19431) Qushaak
»

Internet zamrzne

Oddelek: Programska oprema
7972 (854) LordTado
»

Problem - Ne dela mi nekaj internetnih programov

Oddelek: Omrežja in internet
101419 (1227) Dro
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191224 (985) AvAkI
»

Zone alarm in porti

Oddelek: Omrežja in internet
61139 (928) Fury

Več podobnih tem