» »

Kako bi pohitril modem?

Kako bi pohitril modem?

element ::

Zanima me, kako bi pohitril modem? Mam modem USR Sportster Flash (zunanji hardwerski 33.6kb/s) in baje se jih da flešnt na 56.6kb/s? A se jih da nadgradit? Kako flešnt? Kje dobit flash file? Za vse odgovore se že vnaprej zahvaljujem. :D

OldSkul ::

Kup si drug modem saj so vsi itak zloooo pocen,al pa kr ISDN

Marjan ::

sej je bla tema pred 14 dnevi "FLASHIRANJE MODEMA"

jap, sreco mas, da se flashat, tuki mas link (se mi lih ne da ucit) pa ti pism :D

ps: men ni ratal, nekaterim je, sam dela pa zihr!!!!??

element ::

No, še eno vprašanje. Kako zvem ker model number # ma moj modem? Zunanji. K so tm kr eni fajli za modeme 0011101010001110xxxxxx.... :|

misko ::

jest mam modem usr sportster flash ins em ga pred kakšnim mesecem in pol flešal (uspešno)
taprava cifra pa je tista, ki jo imaš na nalepki na modemu
pr men je npr. 71-991663-00

gkovac ::

Yo!

Enkrat sem o tem ze napisal neki... mal poglej po forumu :D ne vem tocno v kje je....

drugac si pa probi pomagat z tem linkom
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

element ::

Hehe, jest mam tud 71-99163-00, a mi pošleš taprav fleš file? :D

element ::

A mi lahko gdo prevede tole, ker jest ne zastopim kwa morem narest: "You need also one of these SFF (Sportster Flash File). To select right one use commands 'ATGBOOT5', 'ATI', 'ATGM', 8-digits response after 'ATI' is your 'Product ID'. All modem's code in same row are fully hardware-compatible, get 00568500.ZIP for V.90 code if you have 00117102 modem for example." :|

IR Babun ::

mal pohitri, če konektorje na kablih za telefon očistiš z acetonom, ker se nabere prah in vse upočasni
SCREW THE GOVERNMENT

Marjan ::

men je zdej dejansko ratal modem flashat na 56k, sam je pa problem z linijo - noce se mi konektat vec kot 33.6k ???
------cudn------ ker mogl bi vlect (Domzale)

element ::

EJ a bi mi mogoče kdo flash poslal, pa program za flešat? Thnx :D

Marjan ::

Pelcijan:

klikni tukaj za program za flashanje

in klikni tu za flash -izberi pac tisto cifro, ki jo imas na modemu!

ne vem kaj je tukaj sploh problem????!!!!
>:D

element ::

Problem je ta, da na mojem modemu je cifra 71-99163-00, na tisti strani je pa ni! ;(( WTF!!! Eni pravte da ste točn ta modem k ga mam jest flešal na v90, JEST PA NE VEM KER FLEŠ JE TAPRAV!!! ;(

Marjan ::

pac nimas te srece, tvojga modema se ne da flashat, sorry....
edin ce kar tko na slepo probas eno cifro...
Sam jest nebi :D

hmm... kaj nej ti recem vec srece prihodnic
(za tolazbo moj cely 566 tud ne gre na 850)
:\

element ::

Kako se ga ne da, če je pa miško napisu, da je uspešno flešu ČIST ISTI modem k ga mam jest!? :|

Marjan ::

Pelcijan: motš se, poglej od Miškota cifro, pol pa tvojo. Drgačne mata>:D

Marjan ::

jah sem pogledu tud od Miskota cifre ni na tistem pagu, kontaktiri ga pa povpras kako ga je flashu!

Je pa tud tko da en folk kr neki nabija na tem forumu pol pa nc ne ves kaj je res!!!!???
npr: mi je en reku da ma na BX133 plati voltazo 2.0V s CII (max=1.75V), pol sm ga pa vprasu ce je kej modificeru al kaj je naredu, pa nc blo odgovora......!!!!
heh|O

element ::

Sm ga kontakteru, dubu ta link k je krneki... Zgleda da dokler stari ati ne pridejo ISDNja naštimat (pogodba že podpisana) ostajam na 1kb/s če mam srečo 2.:))

pozorhudmaček ::

OK,tkole je.Imam omrežni modem,natančneje Cisco 760 priključen na ISDN priključek(torej 64Kb)in me zanima,če bi se dal to kako navit.Pa koliko je največja pospešitev,ki jo lahko pričakujem pri modemu???

Boky ::

Pelcijan ce imas pri povezavi 33.600d download 1 Kb/s ti tudi upgrade na 56K modem ne bo pomagal, ker pri 33.600 povezavi bi download(upload) moral biti nekaj cez 3 Kb/s. Drugace pa do ID-ja modema lahko prides tudi na naslednji nacin(win 98/Me): : Control Panel-> Modem-> Diagnostics -> Izberi com port na katerega je priklopljen modem (modem ne sme biti v uporabi)-> More Info.. Meni izpise ID pod ATI7.

element ::

Pozorhudmaček, kolkr je men znano isdn modema ne moreš navit, ker je maximum linije 64kb. Hitrej bi ti delal edin, če maš 2 liniji. 2x64kb=128kb :\

misko ::

hmmm
k sm jest preizkušu dva fajla (k sm jih meu na disku), sm uzel napačnga pa flešu modem
zdej modem ne dela (končn sm dubu ne noname modem na posodo, zato sm spet tle)
pelcijan
flash file pa dobiš jutr zvečer, ko pridm dam
bo v redu?

element ::

Bo. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181394 (1186) Koci
»

FLASHIRANJE MODEMA

Oddelek: Navijanje
441815 (1402) Evil|One
»

Help, kwa narest??? linija za*ebava!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13968 (860) element
»

Neverjetno ali ne vem kaj

Oddelek: Omrežja in internet
17994 (778) Spajky
»

v92

Oddelek: Omrežja in internet
81374 (1218) PaJo

Več podobnih tem