» »

FLASHIRANJE MODEMA

FLASHIRANJE MODEMA

BrKo ::

Kako naj flashiram modem USR 33.6k na 56.k!Prosil bi linke do flash programov in nasvete!

msmiha ::

Odvisno katero verzijo maš. Pomoje ga pa ne boš mogel flešat. Pogledaš pa lahko na to stran http://www.usr.com
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Evil|One ::

A se da flashirat na več kot 56.6 ???>:D
Whatewer

Nemelk ::

hm, iz 33.6 ga bl težko spravš na 56, razn za najnovejše 33.6 nism prepričan!
amd
nad 56 gre po v92 pa še to je mišljeno da gre od tebe ne proti tebi:(
Nemelk ™

Evil|One ::

Aha. Sej ql pol bi mel hitrejše uploadanje kar pa ne rabim. Še vseen a ma kdo kje kakšen načrt za to pa flash.:\
Whatewer

VASkO ::

mislim, da ti bo tale stran zelo pomagala, so vsi modeli, ki so nadgradljivi, gori, vsi v.92 firmwari (to je bilo v ZDA treba placat, tu pa mas zastonj, Rusija pac)

`DoC ::

Sam sem poskusu fleshirat svoj modem USR Sportstar 33.6 pa ni šlo. Prvo si en program dol por+tegen iz njihove uredne stvari, in ta program ti pove če lahko SPLOH flaširaš modem oz če je to sposoben:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Evil|One ::

Ej zakaj pa ne kupiš enga 56.6 sej so sm 6 jurjev.:))
Whatewer

Marjan ::

zakaj bi daju 6 jurju ce ni treba???
----------------
ja, sej to sm ze jest napisu v eni temi, flashas lahko usr 33.6 int voice Sportster (samo tega) pogoj pa je da zivis v ZDA>:D

to pise na usr.com!!

zdej, ce obstaja kaksen hack/crack pa ne vem, ko sm jest na mojmu probi tko kot je na usr pisal mi ni ratal:(

......ce kdo ve finto naj pove.......

VASkO ::

poglej moj prejsnji post, so vsi firmwari gor, za katere moras drugace v ameriki placati. Ocitno slabo vidis!

To je pomoje kak zanesenjak z vseh modemov EEPROMe prebral pa vse firmware gor dal. Daj poglej moj prejsnji post!!!!!!!!!!!!!!! Sem ze pred leti nadgradil svojega 33.6 zastonj!!!! Na uradni strani bi moral placati, tu mas pa vse zastonj!!!!!!!!!!!!!

Administrator ::

Kere ferme modemov se pa da flasirat.>:D

VASkO ::

USR, starejsi hardwerski pa se kaki Diamond Supra...

Administrator ::

A bi se dal flasirat BOCA modem.>:D

Marjan ::

ja VASkO pa res, sorry ej, nism vidu, thenx za link!

bom takoj probu flashat:))

Evil|One ::

A se da motorolo ???|O
Whatewer

VASkO ::

ktero? Flashas lahko samo hardwarske modeme. Novejsi (skoraj vsi, ki so na PCI) so softverski in nimas kaj flashat, ker modem ni strojni ampak gonilnik, ki ga potegnes z neta.

Evil|One ::

No sej jest mam hardware.:\
Whatewer

ni3t ::

Jst sma pa uspešno flashal Usr sporster 33.6 voice ISA na Sporster 56.6, sam ne vem če dela kej bl hitro k mam linijo samo 32Kb/s Damn :( , bom pa provu pr frendu in sporoču.

Evil|One ::

Ok. Sm mene zanima za motorolo.
Whatewer

Administrator ::

|AMD| sej ti mas modem na pci kokr sm jest vidu pr teb.>:D

Evil|One ::

Ja in...
Whatewer

Administrator ::

Ja ce si gor brov kot je reku VASkO Novejsi (skoraj vsi, ki so na PCI) so softverski in nimas kaj flashat..>:D

Evil|One ::

A ja. Kaj podebeljuješ!!!!!!11
Whatewer

Administrator ::

Zato da bos prebral.>:D

Evil|One ::

A misleš če ni podebeljen da nebom prebral??????? <<<<------- Podebeljeno da boš prebral.
Whatewer

VASkO ::

ce mas Motorola SM56, je to softverski modem, ni kaj, je ze v.90. Sicer je nadgrajevanje softverskih modemov zelo enostavno, potegnes dol samo novejse gonilnike (soft modem), ki jih proizvajalec objavi na strani in to je to.

Marjan ::

sm probu flashat! Vse ok, ko reseteram mi ze napise da je zdej 56k!

sam pol hocem se konektat pa tezi da ne more vzpostaviti povezave!!!!!???

a mors kake nove driverje gor dat, al kaj??
pa kaj moras napisat pod "Magic number:"

Evil|One ::

No kje se dobi kkšne načrte za flaširat pa to sranje.
Whatewer

Marjan ::

ni3t javi se..........
nima e-maila napisanga model sploh???
ce ze napise da mu je ratal naj se obrazlozi kako!

ps: aje se komu drugmu ratal flashat, men ni ????!!!

VASkO ::

meni je, sicer pa mora modem sam biti flashabilen, to pomeni, da mora imeti EEPROM, nekateri modeli niso nadgradljivi.

ni3t ::

Pobral sem progi iz tiste Ruske strani (link zgoraj) ga pognal, pogledal model (neko številko), snel ekvalivalentni flash za V90, izbral flash ze prej omenjenim programom in stvarca je flashala, ko je končalo flashanje sem resetiral racunalo, dobilo mi je nov modem in instaliralo driverje.

Modem testirano dela na 56K

Mislim da je dovolj natančno.

Marjan ::

ekvalivalentni flash ?????
a si hotu rečt ekvivalentni? al kaj ?
kje si pogledal model (neko stevilko)? men jo SMF ne izpise!

EvilK|NG ::

Ce ve kdo URL naj pove k bi jst tut k mi na siolu vlece samo 33600 mam pa modem USR voice internal 56000:D
Play your Cards Right !

Marjan ::

url mas zgorej napisan, evo TUKAJ se enkrat

am ce mas modem 56K je to ze maximum pomoje, ti ga edin lahko flashas iz 33.6k na 56!!

da ti tolk slabo vlece je pa siol kriv oz. slaba povezava!

zdravc ::

Jaz sem svoj enak modem flash-ov ze lansko leto tako, da sem na webu nasel program, ki je prepoznal modem in poiskal pravi flash. Po ponovnem zagonu Win98 so ga prepoznala kot 56k. taktrat sem dosegel hitrost prenosa okoli 4k. Potem sem na webu nasel program iSpeed s katerim sem nastavil sistemske parametre. Potem sem dosegel hitrost v najboljših razmerah 5k. Sedaj imam ISDN kjer z enim kanalom dosegam do 8k z dvema kanaloma pa do 10.5k.

EvilK|NG ::

zanima me kje se da pogledat une cifre da ves pol kjer flash zdownlodat???
Play your Cards Right !

Evil|One ::

Kere cifre to??
Whatewer

VASkO ::

na modemu je nalepka z ono cifro in sicer na vhodih/izhodih za tel. kabel, ce mas USRja. Drugace pa mislim, da ti tudi program napise, katero verzijo modema imas in potem samo tisti fajl dol potegnes pa flashas pa je.

Pikachu ::

GRRRRRRRRRRRRR!

Jaz BEBO sem tole naredil in rezultat je sf**** USR modem!?

Naj mi en pametnjakovic tole flashanje bolj podrobno opise. Modem je USR sportster FLASH 33.6.

VASkO ::

kaj opisat, preberes kodo na modemu, dol vzames ustrezen firmware, katerega ime datoteke je enaka stevilki na tvojemu modemu, vzames dol se Sportster Flasherja in potem flashas modem. Kaj je tu treba razlozit? To je cista logika...

EvilK|NG ::

kjer program ti napise cifro da ves pol kjer flash zdownloadat!!:|
Play your Cards Right !

Marjan ::

nej bi S.M.F., sam men jo ne!!?

najboljs, da pogledas nalepko na modemu, je najbol ziher!

VASkO ::

obstaja tudi uradni program od USRja (alias 3Com), najdete ga na njihovi uradni strani, program pa preveri, ce je modem sploh nadgradljiv. Seveda moras nadgradnjo placati, zato pa kar po ruski strani klikajte pa zastonj nadgradite modeme.

Moja zgodba je taka:

En cajt je bila nadgradnja zastonj samo za modele z X2 tehnologijo (zacetki 56K-v.90). Jaz sem takrat s te ruske strani potegnil dol x2 nadgradnjo, flashal modem in potem sem imel zastonj nadgradnjo na v.90 (pravi 56k standard), sem dolpotegno USRjev uradni program, ki se je povezal v Skookie, Illinois ZDA na BBS in vzel dol nadgradnjo za v.90. Moj modem se je dal fajn nadgraditi, samo ne vprasajte, kaksen je bil racun za tel. tisti mesec, ko sem to pocel...:D

BrKo ::

Pismu se je ta tema razpasla!Jst sm ga names flaširu sm si kr novga ubodu!Vseen vsem hvala za pomoč!:\:\:\

Evil|One ::

Sej sm ti reku da najboljš da kupiš novga.:D
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

isa in pci modemi

Oddelek: Strojna oprema
7850 (742) k4vz0024
»

Hitrost modema!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5836 (743) atlet
»

arnes ali volja?

Oddelek: Omrežja in internet
181353 (1088) |GrEgOr|
»

Kako bi pohitril modem?

Oddelek: Omrežja in internet
221715 (1366) element
»

Kako naviti modem...

Oddelek: Navijanje
81546 (1204) EvilK|NG

Več podobnih tem