» »

Temp mapa WinXP

Temp mapa WinXP

MRB0rYS ::

Tako, zdej bom pa vprašal kako je s to TEMP mapo v win-XP. In sicer mi gre na jetra, ko not ostaja roba po par giga, tako da moram to ročno brisat da sprostim prostor. Le zakaj ostaja not, saj je samo začasna in po novem zagonu (pomoje), bi moglo mal pobrisat ven al ne.
Oziroma se da to kje nastavit, ker se mi zdi mal butas** hodit v mapo "C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Temp\" ;(( pa pobrisat ročno.

ma kdo idejo?
b0rys

ping ::

Položaj TEMP mape si lahko nastaviš v Control Panel > System kjer odpreš zavihek Advanced v katerem se nahaja gumb Environment Variables.
Tam editiraš položaj za TEMP in TMP fajle s tem da že prej za njih ustvariš mapo (isto za obe spremenljivki).
Sam imam nastavljeno, da mi TEMP fajli lufajo na drugi particiji (1 Gb), na desktopu pa imam shortcut do te mape kjer jih lahko enostavno pobrišem.
Baje da laufanje temp fajlov na drugi particiji pohitri računalnik ampak roko na srce tega ni videti.
Ja in na isti particiji mi laufajo tudi Temporary Internet fajli (v drugi mapi) - 1 giga je za vse dovolj

Paramedic ::

Js pa, kadar mi pride na pamet, odprem eno mapo in v address vpišem %tmp% pa me teleportira v Temp mapo. Mam raje, kot pa še eno bližnjico na desktopu.
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neshranjen dokument [Office]

Oddelek: Pomoč in nasveti
92968 (2821) DeeCoy
»

.msi....kako v drugo mapo?

Oddelek: Programska oprema
9827 (731) joze67
»

Kopičenje temp datotek 300 - 600 MB/h

Oddelek: Pomoč in nasveti
81530 (1389) neres
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656094 (4656) Doman
»

v Edonkeyu ni vec dowloadov!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181034 (694) bodom

Več podobnih tem