» »

ventilatorji conrad!

ventilatorji conrad!

ns-miha ::

kire ventialtorje zelite fulk iz konrada!
enkrat sem zasledil de se jih ne dobi vec.
dejte mi katalosko stevilko al pa sliko, pa bom probral zrihtat, de jih bojo meli.
Veze na idrijskem glavnem konradu morajo biti zadosti se mi zdi :D:D

Jebiveter ::

Ce lahko to res urihtas bi jaz 100% rabu in uzeu 3 une 120mm 24v vente, ki jih ima alien-w!!! Za info vprasi njega drgac bi to jst 100% uzeu! BTW: Ce ti rata, sem ti na naslednjem srecanju v Portorozu dolzen bakso piva (ce mas raje refosk pa to!:D)!!!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

alien-w ::

hehe, venti carujejo! samo problem je v tem, da jih ni v katalogu (niti v nemškem). To so venti Servo iz japonske, tko da men se zdi, da jih ne bomo v SLO nikoli več videli... ce ti pa rata, si pa car, pa sigurn bos precej zasluzu, ce jih bos prodaju po tako ugodni ceni, kot so bli v Conradu. Drgac so pa to taki venti.

mojsterpeter ::

ja to je:Silent Fanmodel SCND24Z4S-916DC 24V, 10WJAPAN SERVO CO. LTD.sam mam dva u kišti in to res piha pr 12V!!!btw alien-w: zanima me na kolk voltih jih ti furaš, na 12 al na manj - pa kako ti je ratal zmanjšat voltažoLP Peter
ill communication

alien-w ::

Tudi sam jih vrtim pri 12V. Sem malce preizkušal, koliko se kaj glasni pr nižjih napetostih, pa sem ugotovil, da se sploh ne obrnejo na začetku, ča je napetost manjša od 11,95V. Ko jih štartaš na 12V dela ql in so zelo tihi, če pa nato zmanjšaš na 10V ali 8V se pa kar se tiče vetra že precej pozna. Tihi so pa pri 12V čist dovolj, tako da sem kar na 12V, vsaj ni treba kakšnega štarterskega vezja sestavljat...

Bibi ::

Samo povejte kje se jih da kupit!!!

Takoj bi vzel kaka 2 kom.

alien-w ::

Bibi: na japonskem... na žalost jih pri nas ni več spljoh, lahko se pa s Conradom kej zmeniš, čeprav je to bolj težko izvedljivo

snajper_dzo ::

Jaz bi tud takoj vzel najmanj dva...:D:D:D

- SiroTka - ::

Ne vem ce glih to sam pase. En je moenil da so te ventilatorji glasni ampak pihajo. Zakaj se jih ne veze na potenciometer. Vem da je bila ta tema ze odprta. Vendar vseeno ne vem zakaj so tam tako komplicirali. Jest sem enostavno vezal 220 omski potenciometer vmes in lahko kar veliko reguliram. Ce zmanjsam za 1/4 se na glasnosti zeeeloo pozna, piha pa se zmeraj cist uredu.

Kangaxx ::

Jest bi tut dva una Alien-venta. Ce jih bo kdo nabavljal v vecjih kolicinah naj mi prosim sporoci. Ne razumem pa zakaj nobena stacuna pri nas ne prodaja takih malo bolj exotichnih stvari (alu ohisja, neonke, venti i.t.d) ker bi bil to dober biznis ...

|KoRn| ::

Mah naše štacune, pa trgovci... sam dvomim, da bi bilo velik prometa, razen če bi to štacuno postavl v LJ pa naredli vlko reklamo za njo. Drugač bi pa kaj hitro propadli:(
Jaz bi tudi mel najmanj dva una ventilatorja :D:D Tk da če se bo kej dalo zrihtat, le povejte...
Freak on a leash!

element ::

Heh, kdo jih pa nebi mel! Men tud dva ;)! Ok. Jest sm mel srečo in sm še u konradu dubu 2 120x120 venta za 2000sit pa še mal drobiža, sam jih je folk takoj pograbu, tko da sm bil zadnč u konradu in sm hotu še en tak vent, pa so mi kr enga levga dal za 4000sit 8-O, pa sm jih sam nekam poslal- :D

aky ::

V trgovini Terna v LJ dobis 12x12cm ventilator podjetja Sunon, ki pa deluje na 12V.
Ko ga priklopis na 5V dela se vedno odlicno in je prakticno neslisen.
Cena je 3700 SIT.

fictionel ::

hehe... aky :))

CENA!!!!!

ce bi bli po ene 1,5k sit, bi jih kuj razgrabl...

ma nam kupvov ventov po 4k, pa nj bodo ZLATI! :D

imho :\

element ::

Hja no, če so 24 karatni zlati.... :\ TAKOJ!!! 100 komadov:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilatorji...

Oddelek: Kaj kupiti
181204 (844) HEKO
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201430 (1009) 12345
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321832 (1310) element
»

Ventilator iz CONRADA (alien-w)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311808 (1372) alien-w
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574494 (3881) Lucio

Več podobnih tem