» »

TEAC DVD-ROM DV-516E

TEAC DVD-ROM DV-516E

vojak ::

Imam dva enaka DVD-ROM-a. En ima FW v3.01, drugi pa v2.01. Problem je, da drugi z v2.01 ne bere vseh CD-jev. Na netu ni orginalnega FW. Ali ja kašen flash program z katerim bi lahko naredil backup prve verzije in jo nato prenesel na drugi DVD-ROM. Poiskusil sem že z mnogimi, vendar ne podpirajo TEAC-a! Tudi MTKFLASH ne deluje!

Quikee ::

Kolko jaz lahko vidim obstajata 2 verziji tega DVD-ROM-a:
TEAC DVD-ROM DV-516E
TEAC DVD-ROM DV-516EA
Prvi uporablja firmware 2.0x drugi pa 3.0x.
Preveri z Nero InfoTool-om ce to drzi pa mi sporoci..

vojak ::

Tudi jaz sem na netu in na Teac-ovi spletni strani enako prebral. Info tool mi za oba prikaže DV-516E. Prav tako je prikaz v BIOS-u.

Quikee ::

Cudno... Buffer Size mata tudi oba isti ?

vojak ::

Da, oba sta popolnoma enaka. Teac ima slabo podporo na svojih straneh. Nimajo niti orginalnega FW in ne nobenega flasherja. Zato pa bi tudi potreboval kašen backup program, da bi lahko iz enega naredil backup in nato drugega flashal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vojak ()

Quikee ::

Ja zgleda da je to res edina resitev.. Pa si probo MTKFlash v pravem DOS-u ali v Windowsih?
Ali pa si probal ze s tem FW? Klik

vojak ::

Probal sem v DOS-u in v promtu, ki je v XP-jih, panič! Ta FW pa se bojim flashat, ker je hackan. Lahko, da potem DVD sploh ne bo več delal!

Quikee ::

Mas prav.. boljse bit previden kot pa da mas pol pogon ki ne dela. Ce bi ti delo MTK pol nei blo problema. Nimam vec ideje.. mogoce ce koga z istim pogonom vprsas ali pa na kaktem tujem forumu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko je vreden ta PC?

Oddelek: Kaj kupiti
211246 (941) Type-R
»

Kater Dual DVD zapisovalec od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
372427 (1788) Gronder
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389896 (7049) reber
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201659 (1185) e-marko
»

Kakšna se vam zdi ta konfiguracija?

Oddelek: Kaj kupiti
411381 (973) Samuel

Več podobnih tem