» »

Nasvet za procesor

Nasvet za procesor

polhek ::

Hy ! Mam procesor celeron 333 in plato a-bit BH6. Rad bi kupil močnejši procesor pa me zanima če kakšen paše na to plato. Če je važno- imam ohišje ATX. Thanks.

12345 ::

Jo ce te mogoce zanima prodaja plate al pa menjava mi sporoč ponujam ti za plato mojo plato k podpira p3 in celerone na slot1 + SB live player 1024 ce te interesira poklič na 041540671 namreč moja plata ne dopušča prevelikega navijanja sam do 83 mhz pr celeronih pa bi rabu bolše!
In svet se še kar vrti!!!

Shadowman-x ::

Polhek, ostani na tej plošči, saj Abit je le Abit - stabilnost, hitrost in možnost overclockanja. Če boš hotel dobiti drugo ploščo tega ranga boš moral odšteti kar nekaj SIT-ov. Razen če ti to ne igra takšne vloge.
Nadgradi Bios in nabavi kakšen P-III (tudi verzija plošče 1.0x naj bi neuradno podpirala P-III procesorje), ga malo navij in videl boš, da bo razlika očitna!
Celerona-II pa vzemi samo v skrajnem primeru, če ne dobiš P-III.

Daedalus ::

Obdrži plato, kupi P3, pa uživaj.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

OZZY ::

Pejt na abitovo stran pod bios in poglej kaj nadgradnja prinaša novega v podpori procov.
Go with the flow.

yjj ::

Youp, flashiraj najnovejši bios in plata po podpirala vse c2 in p3. Priporočil bi ti C2 600@900 če ga še kje stakneš, drugače pa kakšen p3 na fsb100mhz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

geforce al procesor

Oddelek: Kaj kupiti
201367 (1122) BigHugo
»

Kako za čimanj dnarja čim boljš skoz priti

Oddelek: Pomoč in nasveti
7854 (690) Loki
»

PIII 550 ali C II 700???

Oddelek: Pomoč in nasveti
14949 (829) XtX
»

p3 700E (nenavit) ali c2 633@950

Oddelek: Kaj kupiti
441632 (1315) Dalmatinc
»

dilema...

Oddelek: Kaj kupiti
141271 (1049) Shadowman-x

Več podobnih tem