» »

Abit KT7RAID vs Abit KT7E

Abit KT7RAID vs Abit KT7E

Binji ::

Sedaj imam KT7RAID in me zanima, ce se splaca plato zamenjat za KT7E (lahko tudi brez raida ker ga niti ne rabim). Kako s Palominoti in Morgani glede plat?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

Menjava ni potrebna saj je KT7 še zmer dobra plata. Palominoti naj bi pasali na trenutne socket A plate...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Pretorijanec ::

Zamenjava se ti nikakor ne splaca!

krucymucy ::

Zamenjava se ti res ne splaca saj ti ne ena ne druga ne podpira palominota - podpira ga KT133A cipovje

Sicer pa bo pri palominotih problem hitrost RAM-a, zato plate na SDRAM ne bodo glih fajn delale

ChiefThunder ::

Zakva pa bo problem hitrost rama?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

VASkO ::

jaz sem tudi menjal Epox 8kta+ za 8kta3+ pa mi ni zal...

rad imam pac 133mhz FSB

McHregec ::

Abit KT7Raid in KT7E sta dve identični plošči samo da KT7E nima raida in ima čipovje KT133E ki je slabše od KT133A saj KT133E uradno ne podpira fsb 133 KT133A pa podpira fsb 133 uradno.
Destroyer Of The Worlds.

Binji ::

Ja KT7E vem da uradno ne podpira 133MHz FSB vendar se jo da baje brez problema navit na isto kot KT7A. Kaj to je res? Me pa samo zaradi te zunanje frekvence to zanima koliko bi profitiral, pa ce bi se splacalo. Aja koliko pa kej dobim za to mojo plato?:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

yjj ::

Res je da je čipovje 133a melce boljše (vsaj uradno), vendar v primeru nakupa priporočam cenejši 133e. Zamenjava ej torej nesmiselna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ABIT KT7 RAID-ATHLON1300

Oddelek: Strojna oprema
271455 (981) ijatebi
»

Nasvet prosim

Oddelek: Kaj kupiti
91223 (1098) frudi
»

Duron 900 + ABIT KT7E

Oddelek: Pomoč in nasveti
5872 (770) Matri[X]
»

Abit KT7E/A

Oddelek: Kaj kupiti
81008 (896) element
»

Abit KT7 in KT7<b>A</b>

Oddelek: Kaj kupiti
171664 (1361) VASkO

Več podobnih tem