» »

Kaj je s temi star warsi

Kaj je s temi star warsi

stoki ::

Torej kaj je s tem. Sploh ne kapiram kako gre to. Nekaj sem gledal na IMDB samo kar neke čudne letnice. Kako delajo tele filme. Kaj niso po vrsti? In končno KAKO zaboga naj jih potem gledam (v kakem vrstem redu)??

Danke (in klobase)

gumby ::

prvi film, ki je bil posnet je 4. del, nato 5. in 6. potem pa dolgo casa nic. pred par leti so posneli se 1. in 2 del... zakaj tako me ne sprasuj:D

zgodba pa gre po vrsti, zacne se z 1. delom...

stoki ::

Ja in kako naj gledam celo zgodbo če III epizodo komaj delajo? Mislm kaki zumboti.

Luka Percic ::

Mah, glej tako, kot je nastajal. torej 4., 5., 6., 1., 2.

Je še najbolj zanimivo. IMO.

Olajuwon ::

Se strinjam z Luka Veliki...
Ampak, če se mene vpraša je Goerge Lucas tu ustrelu čist mimo. Kr neki... ta tazadnja dva dela se kao dogajata pred prejšno staro triologijo. Ironično je v tem da vesoljska plovila so bolj moderna in dovršena v preteklosti kakor v prihodnosti.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Mavrik ::

Torej, filmi gredo po vrsti snemanja 4,5,6,1,2. Po zaporedju dogodgov pa 1,2,(3),4,5,6. 3 epzide še zaenkrat ni. Če se pa boš spravljal gledat, potem jih glej v zaporedju snemanja, drugače ti ne bo nič jasno.
The truth is rarely pure and never simple.

Matev ::

sem gledal vseh pet delov

in moram reči da so 4. 5. in 6. del dobri
1. in 2. del so pa samo eni brezvezni posebni efekti in piskanje laserjev

zgodba je pa taka da je 4. 5.in 6. del lahko čisto zase

gumby ::

emm... kaj si eni res ne morete predstavljati kaj "manjka" v tretjem delu, da bo zgodba kompletna? saj konec ste že videli...

snow ::

Hm baje je Lucal rekel da takrat še niso meli take tehnike da bi 1,2,3 snemal.. pa so one začel :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

STASI ::

Ja pa še to. V bistvu je bila "serija" Star Warsov mišljena kot trojna triologija. Torej 9 delov, sma zdej Lucas ne misli snemat vseh 9 ampak le še tretji del, ki je če se ne motim že v postprodukciji in možni 7 del ki naj bi opisoval zgodbo nekaj deset let po Luku Skywalkerju, ampak to je bl tko, eni pravjo tko eni drugače. Tale 7 del je ena izmed možnosti.
Drgač pa itak da deli 4, 5, 6 rulajo. Edin mi ne gre v glavo zakaj teh filmo na lsovenskih TVpostajah še niso imel? Vsja jest se ne spomnem.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Mavrik ::

Zdaj je izšla orginalna trilogija (4,5,6) na DVDjih, po tem ko jo je Lucas dal še enkrat skoz post-produkcijo. Tako da so zdaj v star film dali nove efekte.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pa kakšnem vrstnem redu gledati Star Wars (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5413073 (10991) zrataj4201
»

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
828917 (4904) Brane22
»

Star Wars nasvet =)

Oddelek: Loža
343564 (2830) T-h-o-r
»

Star wars-mi lahk en razloži...

Oddelek: Sedem umetnosti
101452 (1229) Grey
»

Star Wars: Episode II

Oddelek: Sedem umetnosti
302063 (1352) andrej

Več podobnih tem