» »

Mozilla in SP2?

Mozilla in SP2?

mohha53 ::

Pozdravljeni!
Prvo moram v ************* poslati SP2, ki je za en *******!
Meni se je zgodilo, verjetno vsem, ki uporabljate Mozillo, da je naenkrat ni več!! OK, tole sedaj pišem prav v njej, ampak ko sem hotel spet???? instalat Flash Player, mi instal sporoča, da jaz Mozille nimam, ne najdem je niti pod program files, kjer sem jo instaliral, niti pod CP add/remove, sam nekaj z Search, pod Documents. WTF je zdaj to. A se je MS dokončno zmešalo?? Kaj mi storiti??

Myk
PS. Le koliko jih bo to stalo, ker kaj so si sedaj privoščili, je res preko vseh meja!;((
"Never touch a running system!"

ZoR ::

hm, uporablam firefox na winsih z (integriranimi) SP2 in mi normalno dela. aja razn k sm hotu pognat en flash online špil, mi jav da rabm nek upgrade, rečm ok nej ga inštala in ko konča instalacijo napiše FAILED!..kr neki, no po sm šu pa na njihovo stran sam dlju zadevo in instalu in dela...
jah jebeš, vsm neki serje...:\

hruske ::

mohha, skuliraj.
nisi edini k ma težavo.

rocno pejt na macromedia.com pa snemi namestitev za mozillo in ročno povej, da se naj plugin namesti v mapo plugins v mozillini mapi.
Rad imam tole državico. <3

mohha53 ::

Daj, preberi natančneje, jaz na PC nimam nobene mape Mozilla ali kaj podobnega, je nekje skrita in zato ne morem instalat Flasha, ker ne vem kam!! Če mi že hočete pomagati, potem mi napišite koristen odgovor in ne kar nekaj!!
HVALA!
:D
Myk
"Never touch a running system!"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mohha53 ()

ToniT ::

Desni klik na bližnjico od Mozille in tam izberi zavihek Shortcut in pod target imaš napisano, kje imaš inštalirano Mozillo! :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poganjanje virtualnih mašin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
558060 (6624) Pesimist
»

Serial ATA diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
111270 (920) mohha53
»

A se splača dat SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
211638 (1086) Jochaan
»

Število uporabnikov Mozille se je povečalo

Oddelek: Novice / Brskalniki
352991 (2991) Swiwer
»

Firewall vprašanje

Oddelek: Omrežja in internet
5754 (679) CaqKa

Več podobnih tem