» »

miš?(bedno)

miš?(bedno)

ChiefThunder ::

pravkar sem inštalirau mouseware 9.28 za svojega glodalca (trackball), pa mi zadeva deluje prepočasi tudi na najvišjih nastavitvah (govorim o hitrosti premikanja kurzorja). Kaj mi je storiti?
Hvala!
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

nadzorna plošča->miska-> hitrost in pospesevanje. Pol si pa nastavi, kot ti srce zeli.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VASkO ::

mouseware (novi, od 8.10 dalje) je za en drek, vsaj pri meni, raje uporabljam prilozene gonilnike v oknih

Dami ::

Tud jst prisegam na default programje. K sn si dau ta nov ware gor, mi v enih špilih (konkretno UT, kar je nedopustno) ni več delal kolešček, v ACDSee-ju pa mi je slike v slideshovu po 2 preskakvau (namest 1). Pol sn ugotovil, da mi je ware prepoznau miš kot neki čist druzga, pa je sploh nism mogu dat nazaj. Sn mogu vse zbrisat (kar je vezo z mišjo mel), da mi jo je pol windows sam najdu pa inštaliru tak k je treba. Spet, don't fix it if it ain't broken:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

`DoC ::

Sam posedujem miš Logitech Cordless Wheel Maouse pa mi gre pri mauseWaru na živce tist kolešček softverski k ga dobiš če klikneš gumb ki se rola. mislim ful glupo med igro deux exa...;((
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

MTB ::

Hmm, sej se da tista srednja tipka nastavit za marskikaj uporabnega, ni potrebno da ga imaš kot softverski kolešček. Jaz osebno ga imam za 'close application', zelo pripravna stvar, še posebej pri brskanju po netu, ko se ti odpre en kup brezveznih pop-upov.

RS

TheHijacker ::

Jaz pa uporabljam tipko pod koleščkom za backspace. Folk to je najboljša kombinacija. Tipka na palcu pa za doubleclick. Backspace pride prav po brskanju po inetu ali pa po sprehajanju po imenikih s programom Windows Commander...

ChiefThunder ::

OK, pol mi pa svetujte kere gonilnike naj si ubodem, da mi bodo v SSamu delala menjava orožja, pa, da bo miš še v oknih normalno funkcionirala.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

TheHijacker ::

Za problem, ko ti ne dela kolešček v 3D igrah je rešitev. Poglej si tole stran:

http://www.logitech.com/cf/support/mous...

Dol si daj:
English only - GAME_WHL.EXE - 29,184 bytes

In poskusi če dela... Meni je.
http://www.google.si

ChiefThunder ::

Tenx, sam zdej mi kolešček dela, sam kurzor zajebava...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

TheHijacker ::

Za kurzor sem pa brez nasvetov... Meni iFell Mouseman dela bp. Ravnokar sem obrnil 3D igro Clive Barker's Undying in nisem imel nobenih težav(miška je optična). Tudi kolešček mi je dobro deloval. Uporabljam pa gonilnike iz iFell cd-ja... Verzija je.... sam mal da pogledam na cd... 9.2F. Delujejo tudi na normalnem mousemanu(bratov računalnik), samo FF suport skenslaš...
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mogočni mišek na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10910264 (7812) Jaka83
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534979 (4076) Dr_M
»

Logitech MX700 izkusnje

Oddelek: Strojna oprema
312365 (1750) aVToV|S|On
»

Logitech MouseWare bug (?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
272117 (1713) Swiwer
»

Dexxa Optical mouse

Oddelek: Pomoč in nasveti
111272 (1116) msmiha

Več podobnih tem