» »

Dexxa Optical mouse

Dexxa Optical mouse

msmiha ::

Zadnje čase mam kar neke probleme:|. Mam miško Dexxa, pri kateri je problem, da ko instaliram driverje mi v SiSoft Sandri kaže da kolešček ni podprt. Kolešček dela. Kolešček dela le v IE in pa Word, Excel... ne dela pa v igrah kot so Quake 3, UT... Če driverjev ne nainštaliram mi kaže, da kolešček dela. V Quaku laho nastavim kolešček za izbiro orožja vendar kasneje ne dela. Got any idea?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Jebiveter ::

Istalirej si drajverje od IntelliMouse! Mam jest DEXXo pa mi z temi drajverji dela vse!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

VASkO ::

katero misko pa izberes (explorer ali optical ali kaj drugega?) da potem dela vse? ker meni tudi v Quake3 ne dela kolescek in peti gumb, v ostalih igricah dela kolescek, skoraj nikjer pa peti knof. Je mogoce peti knof nepodprt s strani igric, da ne dela?

msmiha ::

Jaz sem ugotovil, da dela v UTju kolešček brez driverjev. V quaku ni ne duha ne sluha.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

VASkO ::

meni dela kolescek v UT z gonilniki intellipoint in z dexxinimi in z originalnimi od moje misi (100% kopija dexxe prodaja pa se pod imenom BTC m800), v quake pa mi ne dela. Kaj pa ostali, ki imate originalne Explorerje ali kero drugo MS opticno mis, vam dela kolescek v quake3? fora je, da ga pred vstopom v areno lahko nastimam, potem pa ne deluje vec. saj ni tako pomembno, ker sem itak navajen na tri-knofo mis, tak da...

msmiha ::

Ej men dela isto. Sedaj sem pa nekaj drugega sprobal. Koleščka ne naštimaj ko vstopiš v quaka pa bo delal to sem zdajle slučajno sprobal. Aja pa gonilnikov ne smeš met gor nainštaliranih
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Jebiveter ::

Danes sem tud jest ugotovu, da mi kolescek v Quaki ne dela! Isti simptomi kot ze prej opisano! V vseh drugih igrah pa dela vse normalno, tudi 5 gumb! Booo!

Sm tudi opazu, pri Qejku 3, ce mu na zacetku vtipkas kodo ti potem za njo ne tezi vec, vendar moras imet stalno CD od Q3 noter! Ce kode ne vtipkas dela vse ql!;((
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

scorpy ::

Hmm.. kaj vam, če miš dvignete, tudi začne kurzor laufat sem pa tja brezveze? Meni to dela, ampak samo takrat ko je CPU obremenjen. Recimo kadar špilam Q2.. a je možno da je CPU kriv? Ker mi ga je dal sošolc, ko si je skuru mašino... vse je šlo, razen cpuja pa rama. Sam, drugač pa zgleda da je vse OK z njim... mah kaj pa vem ;( vem samo da je nadležno.

VASkO ::

meni tudi peti gumb dela, sem ugotovo, v cem je fora. Fora je, da 4. in 5. knof na misi nista standardna in ce jima dolocis kaksno funkcijo, za katero ni tipke na tipkovnici, npr: back ali forward, potem knofa v igrah ne delata, ker igre ne poznajo misi z vec kot tremi knofi. Zato je treba dati na 4. in 5. knof npr: PageUp in PageDown, ker obstajata na tipkovnici in potem ti miska lepo dela. Aja, jaz ce jo dvignem, mi nic ne skace. Mislim, da sem dobro skozi prisel za 4790 SIT cisto kopijo Dexxe...

msmiha ::

Men tud nič ne skače sem pa tja kurzor, če miško dvignem. Mišaka sem pa dobu za 3500 je pa originalna dexxa sam, da je 3 mesce stara. Ležala je pa v kotu, ker mu je mašina crknala tak, da je kot nova:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

krucymucy ::

Kolescek v Q3 ne dela pa ce mas ne vem kaksno mis!!! Men je delu samo enkrat - prvic, ne vem zakaj ampak zdej noce vec!

Mam kar eno mis od logitecha!!!

msmiha ::

Če koleščka ne nastaviš na začetku dela 100%
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miš

Oddelek: Kaj kupiti
221422 (1169) dualband
»

Q3A BEST MOUSE ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141174 (1039) G[e]c
»

miš?(bedno)

Oddelek: Pomoč in nasveti
10980 (870) TheHijacker
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594503 (3962) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482001 (1704) AndrejX

Več podobnih tem