» »

WTF se jebe plata al proc

WTF se jebe plata al proc

Boki_ ::

Helloo!!! Dans sm zaradi finančnih težav spet na 32 bitih in že mam probleme. Mam 2500+ in NF7-S in pa 2X512 corsair 3200LL v DC. Zadeva nikakor noče priti v winse. Niti downclockan, tako da res ne vem kje je problem. Proc se ne greje, plata še manj, vse je kot mora, sam za v winse se jebe. Pokaže tisto okence in spodaj k teče tisti trakec, potem pa resetira. Niti v safe mode ne pride dalje. Gonilnikov od tastarga sistema nism še odstranu, saj sm jih mislu v winsih, tako da mi ne bi blo treba formatirat, zdej pa.... Help meee plz!!!

LP
I'm back

MEDENA ::

Jao pr 15 letih v finančnih težavah...mislim noro...

nasvet : pejt h kolegu pa si skopiraj vse podatke itd.....format bo treba...

Boki_ ::

Misliš da je res format potreben? V bistvu niso ravno finančne težave, naveličal sm se met tak hud komp, k ga itaq nism izkoristu, pa še priložnost je bla zelo dobra...
I'm back

Hux ::

lol. oz ga nikol nisi mel verjetno :D

delfinus ::

System repair od WinXp ne pomaga? Sam sistema se nikoli nisem formatiral in sem prehajal iz Intelov na AMD in VIE na Nvidia in obratno. Vedno je bil restore dovolj, da je zadeva delovala in deluje stabilno.

lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Boki_ ::

Nič ne deluje, niti S-T linuxa ne požene s CDja. Kjer ga loada, tam ostane. Sicer pa bom itaq spet na starem kompu, ker bom tistemu vrnil $$$ in te komponente, on pa meni mojga A64. Če kdo rabim, menjam za DELUJOČE NF7 in 2500+ + doplačilo. Zdej sm menjal za isto (NF7-S + 2500+ + 550k), sam ni blo delujoče, kot zgleda. Plata je pa nova bla, proc tut skor nov. Grrrr...;((

P.S.: MEDENA a menjaš?:D (resno, ne za zajebancijo)
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

DarwiN ::

A ti si mašino zamenjal in zdaj bi rad da ti windowsi normalno naprej delajo?...
A nebi ti windowse vsaj še enkrat preko tastarih inštaliral...

Ali pa se rad šališ
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Boki_ ::

Peesda če ribne sistem. Sicer pa sm ugotovu kaj je, namreč, plata je kriva.
I'm back

Boki_ ::

OK, nekdo mi govori, da sm okrušu proc pa to. Če bi bil okrušen proc, ne bi komp niti palil, ker je ko da ne bi blo proca not, tako nekako, k sm mel primer k sm okrušu Durona 1GHz. Prosim da kdo potrdi to, da če je okrušen proc da ne bi palilo.
I'm back

Matek ::

Tom DeLonge, ni res. Če proc samo malo okrušiš, lahko postane nestabilen. Jaz sem svojega starega Athlona 800 okrušil in mašina se je sesuvala. No, če sem dvignil napetost na 1.85 V, je delal normalno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Boki_ ::

Js sm tut dvignu napetost do konca, sam je vseeno. Pa še čuden znak. DVD in DVD R/RW sta se kar sama odpirala, kar se prej ni dogajalo in se ne na nobenem kompu. Pa še to, proc ma vse robove gladke, ni znakov da bi bil okrušen.
I'm back

Boki_ ::

Pa še to sm pozabu. Proc sm probal tut downclockat in voltažo do konca gor, pa še vedno isto. Tako mi je delalo tut kako leto nazaj, se spomnim, k sm tut tle gor težil, kaj je narobe, pa sm dobil odgovor, da je plata, pa je tut res bila, saj je po menjavi delalo vse OK.
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885781 (3530) MasterMiG
»

Okrusen AMD

Oddelek: Pomoč in nasveti
191266 (940) _juMek
»

max. FSB na 8RDA+ ?

Oddelek: Navijanje
351314 (788) DjTonic
»

Močno navijanje z odklenjenim razmerjem System/PCI (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
573746 (2998) R33D3M33R
»

Help ! Help1 Sami problemi

Oddelek: Navijanje
201204 (1044) Viper Neo

Več podobnih tem