» »

Gumbi v flashu

Gumbi v flashu

Business ::

Ojla Mojstri!

Imam problemček, ki bi ga nujno hitro moral rešiti. V macromedia Flashu sem napravil neko flash animacijo in v njej sem napravil tri gumbe. Zdaj pa bi moral tem gumbom povedat kaj naj odprejo. En gumb bi moral odpret test1.htm drugi test2.htm in tretji test3.htm. Te tri htm strani še niso na netu ampak še na mojem pc-ju v mapi. Jaz pa bi rad to sprobal in obdelal preden dam na net.
Kakšen nastvet? Kaj moram napraviti. Aja gumbe sem že napravil convert to button.

BaRtMaN ::

Piši relativne poti (\mapa\stran.html) in ne absolutne (c:\webpage\mapa\stran.html).

Business ::

Hvala!RAbil bi še samo podatek kje moram to vpisat. Nikjer namreč ne najdem kje bi pisalo naj vpišem link ali podobno.

BaRtMaN ::

Gumbu določiš cilj to relativno pot.

pivmik ::

Poskusi dodat pred in za flash gumb tole
<a href="mapa\stran.html">FLEŠ GUMB</a>
LP, Gregor GRE^

iElectric ::

gumbom daj instance name button1,button2...In potem koda:

button1.onRelease = function() {
getURL(test1.html);
}

button2.onRelease = function() {
getURL(test2.html);
}

button3.onRelease = function() {
getURL(test3.html);
}

Business ::

Hvala vsem sem že pogruntal. No mogoče se nismo razumeli. Iskal sem kaj moram stisnit da se mi odpre okence kjer naj vpišem pot gumba. Hvala vam vsem.

rzhektor ::

Da ne bom odpiral nove teme bom kr tuki vprašu.
Imam isti problem kot Business. Naredu sem gumbe v flashu in ko jih vstavim v dreamwaverja jim ne znam določit link. Zanima me, če morem link določit že v flashu al se to naredi v dreamwaverju??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

različni linki v animiranem gif bannerju

Oddelek: Izdelava spletišč
71293 (1216) #000000
»

Null pointer Exception[Java]

Oddelek: Programiranje
61393 (1254) infiniteLoop
»

Linkanje: Kako narediti link na flash strani ki bo vodil na normalno html stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
72435 (2345) croatia21
»

[Flash] predvajanje videa

Oddelek: Programiranje
91676 (1524) R33D3M33R
»

kako linkat animacijo v flashu

Oddelek: Izdelava spletišč
6795 (707) Mrc1n4

Več podobnih tem