» »

epson stylos 480 ne dela

epson stylos 480 ne dela

jahtba ::

zanima me,ali se da tiskalnik nekak resetirati, sedaj preprosto noče printati, pokaže se klicaj, sporoča o neznani napaki, ter da se povežem s prodajalcem. Barve so ok, glava je ok, povezava-kabl je v redu, tud sem ga ponovno namestil, probal na drugem kompu, pa vedno isto vrže ven napako, ko bi vsaj navedel kaj je.
je pa drgač kar v redu služil, sam me je motlo, da nima nobenga stikala, niti da ga dol vgasneš ne.
zanimivo,ali se le dobi kak program,da bi mal komuniciral z samim tiskalnikom, vložil nov bios, ali kaj podobnega.
kaj svetujete, da probam tiskalnik spravit k sebi ?

pviran3 ::

Poskusi nove gonilnike

jahtba ::

ne samo gonilnike,na novo sem ga instalira še na dveh drugih kompih,
pa se vedno ponavlja z neznano napako in ničesar ne gre

andromedar ::

Potrebno je resetirati "waste ink counter" in zamenjati filce, v katere se staka črnilo pri čiščenju glave. Comtron servis dela to - cena je cca 6000 sit. Pa tiskalnik ti še generalno očistijo.

jahtba ::

ne rečem da ni tako,sam sem pa siguren, da problem ni vezan s črnilom,kartušami. Preprosto tiskalnik ne izvaja osnovnih ukazov kot je prični z čiščenjem glave, želim zamenjati kartušo - da bi lepo pomaknil glavo v levo, da potegnem kartušo ven - nikakor, ker nima posebej nobenih tipk, nimam pojma, kako menjat kartuše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
231988 (1485) BivšiUser2
»

Epsonov tiskalnik zavrže 20 odstotkov črnila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8335967 (26615) Tomi
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392684 (2067) Brane2
»

Epson stylus color 680 problem

Oddelek: Strojna oprema
91436 (1396) Brane2
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433783 (3207) TheJack

Več podobnih tem