» »

Katero SD ( secure digital ) kartico za digitalni fotoaparat ?

Katero SD ( secure digital ) kartico za digitalni fotoaparat ?

BlueSky ::

Pozdrav

Zanima me , katero secure digital SD kartico naj kupim za moj digitalni fotoaparat HP 945.

zanima me zato, kajti ne vem kako je s hitrostmi in podobnimi zadevami pri karticah in da mi ne bo preveč "štekalo" . Kako se sploh opazi razlika v hitrosi pri karticah za digitalce ?

Kje se najbolj splača kupovati kartice ?


Hvala vsem ..... in prosim pomagajte mi ... sem lajik.


BlueSky

roli ::

hm!
Mogoče kakšen wiking jih kar priporočajo
sam nism pa sigurn.
Naj ti kdo drug svetuje mal bol natančno
Lp!
http://www.r00li.com

BlueSky ::

APACER SECURE DIGITAL 256MB

ta je na http://www.fotodigital.biz/default-9900...

tem linku in je zelo poceni za 256 mb kartico . Ali bi bila dovolj hitra za HP 945 , za slikat in podobno. V čem se sploh razlikujejo hitrosti kartic . ? Ali je še kje bolj poceni da kupiš kartico ? Hvala

kingec ::

Vseeno je katero boš kupil, najboljše je najcenejšo. Jaz imam doma dve eno ULTRA 2 (kao hitra), drugo pa navadno SanDisk se mi zdi. Pa je čisto čisto isto v fotoapartu (imam pa HP945, kot ti). Razlika je samo če imaš card reader, za branje iz kartice na računalnik, ta fotoaparat pa je itak full počasen glede zapisa na kartico (bolj počasen kot najpočasnejša kartica). Tak, da jaz mislim da ne moreš mimo vsekat...

LP

Dr_M ::

uzem sandisk 512mb. te so trenutno najcenejse.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mloncar ::

jst sm kupu kinkstonovi v comtronu! sicer imam samo 128mb, ki je koštala cca 9k!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

BlueSky ::

Kako je to mišljeno , da je fotoaparat počasen glede zapisa na kartico ? kaj to v praksi pomeni če mi lahko razložiš ? A drugače si pa zadovoljen s HP 945 ?

Kje je pa najugodneje kupiti kartico v Sloveniji ? ali ni tako velikih razlik v ceni =?

Katera firma je pa najboljša pri secure digital oz. med boljšimi ?


hvala

Caligula ::

Na Bolhi je par stacun, ki prodajajo nove 128 Mb po cca 7 jurjev. Firma ni vazna, itrost tudi ne, vazno, da se tvoj aparat ne krega z njo. Probaj, drugace ti itak v 8 dneh zamenjajo....

BlueSky ::

A je pa razlika v 128 MB in 256 MB v recimo nalaganju na kartico ipd ... ?


Še zmeraj pa ne vem , kaj pomeni to, da je recimo HP 945 počasen glede zapisa na kartico ?=?

Hvala

Caligula ::

Ni razlike. Se ti pa splaca za 10 jurjev v Comtronu vzet 256 mega kartico.
To je ze smesno poceni.

Za 945 pa to pomeni, da verjetno med slikami traja preden lahko spet slikas, ker mora sliko shranit na kartico. In moras verjetno vedno po slikanju malo pocakat preden lahko spet slikas kar zna bit zelo nadlezno.

BlueSky ::

Zanimivo , vendar sem gledal pri opisu fotoaparata = hitrost slikanja: 6 slik v 4 sekundah

Kako je potem to možno s trditvijo , da je počasen glede zapisovanja na kartico ??


Samo zanima me in bi bil hvaležen če bi tudi kdo, ki ima ta hp 945 povedal svoje mnenje o tem kako je to v resnici. Hvala

chrush ::

Pozdravljeni. Katero kartico naj kupim za snemanje 4K videa na Canon EOS RP?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice za star računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
292857 (2424) mr1two
»

Kodak EasyShare DX6490

Oddelek: Kaj kupiti
241381 (1234) moj_nick
»

Digitalni fotoaparat HP 945

Oddelek: Kaj kupiti
291748 (1407) BlueSky
»

Katerega digitalca kupiti do 400evrov

Oddelek: Kaj kupiti
462297 (1812) leonius

Več podobnih tem