» »

Nakup slovenske zastave

Nakup slovenske zastave

i33a ::

Pozdravljeni, zanima me kje bi se dalo v Ljubljani (čimbolj ugodno) kupiti slovensko zastavo. (Npr velikosti 1m*0.75m ali podobno)

Lep pozdrav & hvala za pomoč.

d4vid ::

Zadnjič sem jih videl v šparu. Velikosti žal ne vem.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mihor ::

A to rabiš za desničarske proteste?

P.S.: Aja, pardon, najbrž za Planico (sem prebral tvoje zadnje poste). :$ Najbrž v vsaki navijaški štacuni. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()

koyotee ::

To je pa res odgovor na vrhuncu, seveda prodajajo zastave v trgovini :)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sasiti ::

Slovensko zastavo velikosti 70x140 cm je možno kupiti v podjetju OKRAS d.o.o. (izdelujejo tudi druge zastave). Naročil sem jo preko spleta in jo naslednji dan že dobil na domači naslov. Zelo zadovoljen tako s kvaliteto kot tudi ceno, tako da lahko samo priporočam nakup pri njih.

Bo3z ::

mihor je izjavil:

A to rabiš za desničarske proteste?

P.S.: Aja, pardon, najbrž za Planico (sem prebral tvoje zadnje poste). :$ Najbrž v vsaki navijaški štacuni. :)


Lepo si povedal, da je še samo desnici mar za domovino...ostali pa je ne bi smeli kupiti da se izobesi ob prazniku?

TheBlueOne ::

mihor je izjavil:

A to rabiš za desničarske proteste?

P.S.: Aja, pardon, najbrž za Planico (sem prebral tvoje zadnje poste). :$ Najbrž v vsaki navijaški štacuni. :)


Kje pa kje, pravi zaprisezen nacinlanist ne bi iskal cim ceneje ampak nekaj v smislu: "Kje lahko dobim zastavo od domacega proizvajalca ne kaksnega cin cunga za posteno ceno, ki jo placam tudi v kistah piva.".

Bo3Z, zakaj nakup zastave pomeni, da ti je mar zadomovino? Pomojih izkusnjah je samo dekoracija, ki izraza credni nagon pri kaksnih navijacih ali pa pri kaksnih shodih, kjer se praviloma vsrkava indoktrinacijska sporocila in je golaz.

Pravi domoljubi v domacem okolju ustvarjajo in resonirajo kaj se da ustvariti v domovini, ali pa si tega zelijo in k temu strmijo. Tisti, ki karkoli navijasko podpirajo praviloma ne nudijo neke dodane vrednosti in so sormazmerno z domoljubljem, lahko tudi nevarni, ker se njihov fenotip zna kar dobro programirat, da dela v imenu zastave tudi svinjarije.

morosito ::

Jaz imam obeseno italjansko v ankaranu ker je dvojezicno okolje...pa so mi jo ze 5x sneli dol oziroma ukradli. Sosed pa ima srpsko pa nic

zk_eu ::

Pozdravljeni,

vem, da se lahko slovensko zastavo dobi celo na Petrolu. A kje dejansko ugodno kupiti našo zastavo (velikost 140 cm x 70 cm ali 200 cm x 100) in da je iz kvalitetnega blaga.

Hvala za nasvete!
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

harvey ::

zk_eu je izjavil:

Pozdravljeni,

vem, da se lahko slovensko zastavo dobi celo na Petrolu. A kje dejansko ugodno kupiti našo zastavo (velikost 140 cm x 70 cm ali 200 cm x 100) in da je iz kvalitetnega blaga.

Hvala za nasvete!

vihra.si
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska zastava (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Loža
1117252386 (31538) D3m
»

Slovenska zastava se pojavi v delu South Park (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6415056 (12114) opeter
»

Pomeni barv naše zastave

Oddelek: Loža
85389 (5269) Hardstyle
»

Pravilno obrnjena Slovenska zastava

Oddelek: Loža
2510902 (10438) fosil

Več podobnih tem