» »

Lite-on DVD LTD-165H

Lite-on DVD LTD-165H

Rastafrik ::

Bok. Mam Lite-on DVD LTD-165H ki sm ga odklenu zato da sm lahko filme gledu, zdaj se je pa zaklenu tako da ne dela vec. Zanima me kako cem ga spet flashat, z originalnim firmwire-jem. :'(

Caligula ::

Poglej na www.rpc1.org al pa kakem takem forumu. Najdi si DOS flash utility in originalni firmware. Na originalnega moras ponavadi z disketo v DOSu flashat.

Rastafrik ::

Ja sm dubu firmware za moj dvd ampak nemorem flahat, zato ker mi sporoci da sploh nimam ta dvd. Rad bi zbrisal firmware pa nevem kako. Mislm da bi pol brez problema flashal ce bi bil dvd brez firware.:'(

Caligula ::

Prijavi se na tistem forumu in se tam vprasaj. Ponavadi gre to v DOSu normalno.

TribesMan ::

Lahko da je prislo do napake pri prvem flashu in je zdej ID enote napacen, zato ga liteonov flash program ne zazna vec. V takem primeru si v riti... ne mores bogvekaj narediti... mogoce ce bi sel firmware flashat na programatorju... Lahko da je pa sam kaksen bug... pa da bi blo treba drugo verzijo updaterja uporabljat. Probaj tudi v DOSu...

Aja povej se to, ali BIOS zazna DVD enoto pravilno, ali ga sploh ne zazna, ali zazna kar neko cudno napravo.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Rastafrik ::

Kr eno čudn dvd mi prepozna. Sporoči mi da sploh nimamLTD-165H ampah enga drucga. Zato sem pa hotu nekako ga prsilt v to da di sprejel originalnega.:\

Caligula ::

Ja pa sej ni vazn kako ti pise tam. Ce dela tko kot mora je to edino vazno.

Rastafrik ::

Saj v tem je fora, ker ne dela. Sploh nič ne dela.

Vse kar dela je to da se ga da odpret in zapret. Zanima me kater program bi rabu da bi kalibriral laser.

:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hard freeze računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574653 (3863) PNG
»

TEAC DVD-ROM DV-516E

Oddelek: Strojna oprema
7743 (676) Quikee
»

TEAC DV-W58G (8x DVD burner)

Oddelek: Strojna oprema
493577 (2356) EiYou
»

DVD pekač 451S @ 851S -> 451S Ne dela več !

Oddelek: Pomoč in nasveti
191636 (1333) willson
»

Pioneer DVD in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
342047 (1591) luni

Več podobnih tem