» »

Težave z hercules radeon 9800 se Aiw

Težave z hercules radeon 9800 se Aiw

freserovski ::

Pozdrav
zanima me nekaj; v grafični kartici sem imel v video vhod vklopljen tisti razdelilnik, kamor lahko priključiš videorekorder, itd... No, pri prižganem računalniku sem ta kabel iztaknil, kar pomoje nebi smelo delati težav, saj bi ta vhod moral delovati podobno kot tuner na tej isti grafični kartici (torej lahko iztikaš kabel kadarkoli hočeš...). No, ko sem kabel iztaknil se je ugasnil tudi računalnik. Sedaj pa ko ga vklopim ne pride niti do biosa, plata ne zapiska, da bi bilo kaj narobe glede agp-ja (če dam grafično ven, piska). Po vsej verjetnosti, sumim, da je šla grafična... ali je mogoče to dat kam popravit? Ali pa obstaja evropska garancija na te kartice? No, pa to mi tako nič ne pomaga, ker nimam več računa :(
če kdo ve kako se bi dalo to porihtat naj prosim pove...:))
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

flisko ::

če boš prodaju kartico povej.

ombre ::

Mogoče si malo bios zmedel - probaj vzet ven baterijo za bios (za minuto) in pol jo nazaj dej. Če ne bo delalo pa probaj s kakšno drugo grafo. Če dela z uno grafo je tvoja na žalost skurjena. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ombre ()

Caligula ::

Jp, resetiraj platin bios. Kartice s tem nisi unicil. Ce pa si jo pa ne prevec trpet. To se zaradi izklopa kabla nebi smelo nikakor zgoditi. Garancija pa pomeni ,da dobis novo. In ker novih ni vec se bos pogovarjal za kako X800 kartico.

OZZY ::

SAmo tko...Jaz sicer nima AIW kartice ampak navadno s tv-out. V mojih navodilih lepo piše, da kabla med delovanjem računalnika ne smem dat not ali pa ga iztaknit, ker se lahko kaj poškoduje/pokvari.
Go with the flow.

freserovski ::

hja, saj sem probal z drugo kartico, pa deluje ... še bom probal s to kartico na drugem računalniko pa bom videl, ampak dvomim, da bo delovala, ker se tam pri dvi konektorju neverjetno zagreje že ob vklopu..., šment, pa tako ok je delovala z vsemi vklopljenimi cevovodi :'(

PS: Flisko;pošlji tel. na zs ali pa napiši tukaj, te pokličem, če bom prodajal...
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Zgodovina sprememb…

flisko ::

041661055


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se mi ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5214927 (4678) acookook
»

Računalnik se prižge, a ne odziva

Oddelek: Pomoč in nasveti
455264 (4445) m0LN4r
»

nekaj je narobe

Oddelek: Strojna oprema
11902 (778) Duhec
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513486 (2912) DT232
»

Prenapetosnta zaščita in zaščita proti strelam

Oddelek: Kaj kupiti
61260 (1179) Mr.B

Več podobnih tem