» »

PARTICIJA DIKSKA NE DELA

PARTICIJA DIKSKA NE DELA

GANDALF ::

no začnimo.
že dolg sm imel disk razdeljen na 2 particiji. Mam 20gb disk, 16gb mam c:, 4gb pa d:
zdej sm pa enkrat, kot že mnogokrat prej zagnal defrag na c-ju in ko sm naslednjič pršu u windowse particije d: ni blo več. Gor mam pa kr neki fileov, ki jih kr dost nujno rabim. Prosim za pomoč:\
  • spremenil: GANDALF ()

msmiha ::

probaj, če ti najde particijo v DOSu pol je z windowsi nekaj narobe. A ti je mogoče zaštekal defrag ko si ga delal in pa katere windowse maš gor
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

iBojan ::

Najverjetneje so Winsi kaj zamigali ;) Probaj pogledat z fdisk in če je particija vidna tam je siher nekaj narobe z winsi. Probaj jih ponovno instalirat.

lp, _GeS_

mfurla8 ::

To se mi je tudi meni zgodilo. Ko sem daju linuxe gor oziroma spet dol. K sem spremenu iz exe particije v fat32 mi je spremenilo bolj tako in potem mi jo je kar nekajkrat zbrisalo. Pojdi v fdisk in poglej če je vidna, oziroma lahko da ti jo je celo izbrisalo. Naredi jo na novo. Če pa se ti bo to še dogajalo zbriši vse particije pa naredi vse še enkrat na novo. Meni je pomagala edino zadnja rešitev. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s particijami.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101355 (1226) vojkoz
»

SuSe 8.0, WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
8990 (752) BaNdWiDtH
»

WinXP- kako dodaš/sparticioniraš/sformatiraš nov HDD ?

Oddelek: Programska oprema
241724 (1505) andrej
»

Problem z particijami!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131603 (1419) McHusch
»

Zasel sem v probleme s particijami!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181763 (1460) AngelOfDeath

Več podobnih tem