» »

na bsplayerju nekateri filmi potiho nekateri naglas

na bsplayerju nekateri filmi potiho nekateri naglas

porki ::

bs mi predvaja nekatere filme poti nekatere pa naglas. uporabjam pa ac3 filter za zvok
kje je napaka in kako jo rešiti. prosim za pomoč

CaqKa ::

tole in
tole bi moralo zadostovat

iro ::

Razlicna kvaliteta zvoka ,kot je pri sliki .

porki ::

zdej sem pa še enkrat deinstaliral in instaliral bs ffdshow, ac3 filter in codece (xvid in divx) in nimam niti zvoka vec. kr neki hrošči. kako naprej?

karafeka ::

bs mi predvaja nekatere filme poti nekatere pa naglas. uporabjam pa ac3 filter za zvok
kje je napaka in kako jo rešiti. prosim za pomoč


Hm, meni se ob predvajanju filma v bsplayerju v opravilni vrstici (tam kjer kaže uro v Windowsih), prikaže taka zelena puščica, s desnim klikom na njo se mi odpre meni, kjer izberem ac3 filter, potem pa tam nastavljam glasnot za trenutni film.

porki ::

men je zdej cist odpovedo zvok sploh ga ni je pa slika kul. šumi samo ce zvocnike nabijem na ful kar pa je normalno.

Zdravko ::

jaz imam samo ffdshow, ac3 filter in bsplayer inštaliran in mi vsi filmi v redu delajo. če se pa nekateri filmi predvajajo glasni, nekateri pa tiho pa pojdi v start meni, ac3 filter config in dej v rubriki Gain master čist od konca. ko ga inštaliraš je na polovici.

porki ::

ljudje men se bo zmesal, se vedno nic ne dela kot zakleto.
mam bs, ffdshow in ac3 filter. zvoka pa nikjer sano slika ki pa je kul. na pomoc vsi dosedanji nasveti so kul sam mi ne pomagajo (hvala vseen),
na pomoč

karafeka ::

Lej..
Deinštaliri ffdshow, ac3 filter in codece (xvid in divx), pa za vsak slučaj lahk tut bsplayer. (pa ne pritiski mi delete, ampak idi v control panel --> add/remove software, pa tam zbriši vse).

Potem si inštaliri k-lite codec, izber si pač en pack (Full bi ti moral zadostovati). V tem packu imaš tudi možnost inštalirati bsplayer, vendar ga jaz vedno inštaliram posebej.

Evo, takle postopek mam jst vedno, ko na novo postavljam sistem, pa mi je vedno vse štimalo.

PS: pa ludi božji, to so ja Okna, zdaj jih ja že vsak 5-letni otrok obvlada.

porki ::

hvala stari ti si car
dela!!!!!

CaqKa ::

ovi je spet codec pack inštaliral... pa kodek packi so evil, a ne razumete tega?
če boš kasneje imel spet težave samo ne stokat.. ker sem lepo posvaril da roke proč od codec packov.. kakršnih koli že.

karafeka ::

Ti garantiram porki, da ne boš imel problemov (vsaj jaz jih nikoli nisem imel).
Caqka,
zakaj si tako proti tem packom??
dobiš vse na enem mestu, k-lite pack pa 100% nima nobenega spywara ali pa kaj podobnega.
Caqka, s kdaj poskusil k-lite codec pack??

CaqKa ::

ker jih ne rabiš. če maš ffdshow maš skorajda vse..
samo ac3, vobsub, realalternative in quicktimealternative še inštaliraš pa si pripravljen na vse
za extremne primere še imaš nekje v kotu VLCja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158514 (13662) BaRtMaN
»

BSplayer 1.21 izšel!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
407171 (5420) r5r
»

Pomoč pri izbiri kodeka

Oddelek: Zvok in slika
201762 (1467) jos69
»

Worms World Party in NIMO

Oddelek: Igre
8883 (829) jRk0
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223764 (3498) ferjan

Več podobnih tem