» »

Plata, disk in system32 m issing

Plata, disk in system32 m issing

user427615 ::

Mam en ogromen problem. Blo je takole:
Ko sem prisel domov sem montiral neonko in prizgal racunalnik...Racunalnik se je zagnal do pozdravnega zaslona, ampak jaz sem ga moral pri izbiranju uporabnika ugasnit, ker sem moral popraviti neonko. Ko sem ga potem spet prizgal, mi je javil: C:\Windows\System32\system is mising or iis corupted. ne cist dobesedno. To se mi je ze zgodilo en mesec nazaj, ko sem ga ugasnil med zagonom windowsev. Sprva sem mislil da gre za virus, saj sem pred ponovnim zagonom en mesec nazaj odinstaliral Pando , ki naj bi mi iz karantene razpustila golazen. Takrat sem izgubil vse podatke, saj sem moral stvar preformatirati. Instalacije Windows (XP) ne morem niti popraviti ker mi ne najde vec prejsnjiuh datotek mape system32. Podatkov ne smem izgubiti, ker so zelo pomembni. Za D: particijo pa pravi da je prazna, ceprav je na njej nekaj GB podatkov. Pomislil sem tudi da je stvar v tem, da mi je vceraj potekla licenca za Update NOD32. Ampak to ni mozno, saj se mi je pred to napako normalno zagnal. Sedaj pa se sprasujem ali je problem v 3 mesece starem disku (WD 200 GB ATA), ali osnovni plošči (MSI K7T-Turbo)., ali čem drugim. Zelo lepo prosim za pomoč. Možnim pomagačem pijača na naslednjem NESTu ne uide.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70491363013 (488) Buggy
»

Računalnik se ponovno zažene namesto ugasne

Oddelek: Strojna oprema
406788 (3601) solatko
»

Problem pri zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
153782 (3572) RatedR
»

Vista SP2 na voljo za prenos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5811419 (8800) Tim Burton
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
253036 (2771) Tea Time

Več podobnih tem