» »

AMD in Napajalnik

AMD in Napajalnik

EvilK|NG ::

Imam procesor AMD T-Bird 1000 MHz pa me zanima kjer napajalnik je priporočljiv za overclocking ???:D

OZZY ::

Jest bi na tvojem mestu vzel 300w. Verjetno bi 250w zadostoval ampak bolje več kot manj. :D
Go with the flow.

ChiefThunder ::

... tud odvisno od ostal konfiguracije in števila ventov.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mate ::

Hmm.. nabavi si dva 235W pa ams za ceno prblizno 6k 470w power supply.

element ::

Ja, čist odvisno, kaj maš gor prkloplen. AMD priproča vsaj 250w napajalnik, no, jest bi vzel 300w. :D Drugače pa sploh ne rabiš 2h zaporedno vezanih napajalnikov, če nimaš vodnega hlajenja. :)) En 300w bi mogu čist zadoščat. :))

msmiha ::

Jaz mam 250W pa dva ventilatorja pa šalterje za njiju gor prkloplene pa dela vredu.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

asPeteR ::

Mislim, da je dovolj 235W, kajti jaz le-tega uporabljam. Imam pa durona overclockanga + povišana voltaža na 2,1V
, ter dva požrešna diska, + pekač, geforce2 mx,...
Pa popolnoma lepo dela tko da tisti pretirava, ki svetuje ali ima 300W ali celo 450W, taki napajalniki so neumnost, razen če nimaš not 4 diske TB na 1,6GHz,..8-O

EvilK|NG ::

Sej glih u tem je point jst mam 230 W pa se mi skor vsakic sesuje comp, po parih minutah k mam 2 diska zato bi u bistvu rabu 300 W k drgac je comp. ful nestabilen !!!:))

OldSkul ::

Mam Tb 900,pa disk pa mrežno pa tuner pa zvočno pa grafičnp mx2,dvd,matično msi turbo,pa napajalnik 235W
.Pa se mi tud sesuva.Procesor je pri idlanju samo tam enih 45 pa še seti je pržgan,mogoče se mi pa grafična greje,ger gor nimam aktivnega hladilnika.
Bom pomislu v nakup še enega 235W napajalnika pa bom to uštimo.

Al kaj bi bilo lahko narobe,al rabim nov napajalnik???

OZZY ::

Močnejši napajalnik reši marsikatero težavo z stabilnostjo. Jest sem mel 230w in mi je skozi nekaj štekal zdej sem pa opazu, da ko sem dal gor 300w mi ni niti enkrat stvar zaštekala. Pa ga mam zdej že 2 tedna.
Go with the flow.

element ::

Ja, pametno je met 300w napajalnik, dost pripomore k stabilnosti če maš AMDja ;)!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali bo dovolj moci?!?!?

Oddelek: Strojna oprema
341927 (1291) Matek
»

Moc Napajalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
13920 (733) Yurko
»

Kva je narobe z mojim računalom???

Oddelek: Pomoč in nasveti
13945 (757) Binji
»

Athlon & napajalnik ???

Oddelek: Strojna oprema
101379 (1222) CCD
»

Koliko W?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101566 (1452) Mate

Več podobnih tem