» »

ASP slovar na dlančniku

ASP slovar na dlančniku

bomegla ::

Ker besednega zaklada nimam v glavi, bi ga rad imel pri roki, zato sem se spomnil ali bi bilo mogoče uporabiti kak slovar tujega jezika, po možnosti ASP, na dlančniku. Ne bi bilo odveč, če bi se dalo tudi kaj vpisovati. Je kaj takega mogoče, ali današnja tehnologija še ni tako zelo napredna????!!!!

bomegla ::

No, kot laik vas še enkrat vas sprašujem, cenjeni eksperti, ali je mogoče instalirati kakšno verzijo elektronskih slovarjev tujih jezikov na dlančnik?

Hvala in LP

Primoz78 ::

No nevem ce zadeva obstaja za dlancnike a na svojem P900 uporabljam SlovoED...to je nek slovar, kar uporaben...za turista spilat je ql, za kaj vec pa nevem, ker ga mam na telefonu sam v slucaju da se mi kaj zatakne pri mojem znanju tujih jezikov...:\. Za vec info klik!

p.s. Pa tudi sam lahko dodajas besede not!

Lp Primoz C.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

bomegla ::

Hvala za info. No ja, nekaj je, toda še vedno nisem prepričan v nakup dlančnika za ta namen.

Primoz78 ::

...jaz tudi ne :D ...ni kaj prevec prida ta progy...

Lp Primoz C.

Switch ::

Jaz sem pred časom poslal mail na amebis, če bo njihova knjižna polica kdaj na razpolago v verziji za dlančniki. Dobil sem odgovor, da izdaje za dlančnike zaenkrat še nimajo v načrtu. Dodali so, da če bo verzija za dlančnike slučajno kdaj izšla, bo na voljo le za operacijski sistem Windows Pocket PC. Pošlji še ti kakšen mail, zdi sem mi da je interesentov velikov, mogoče celo toliko, da bi se Amebisu splačala migracija na dlančnike.

bomegla ::

Glede na potencialno uporabnost, bi se jim zagotovo izplačalo. Seveda, bom jim kaj napisal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlančnik WiFi problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5569 (518) Frenckie
»

Microsoft Windows Mobile 5.0 za Pocket PC

Oddelek: Operacijski sistemi
81388 (1280) krneki0001
»

Kateri dlančnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
92169 (1930) NemecRok
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
904995 (4187) Caligula
»

Nakup dlančnika

Oddelek: Kaj kupiti
111300 (1144) SkIDiver

Več podobnih tem