» »

center zvočnik ne dela

center zvočnik ne dela

alkoo ::

torej, po cca 2 urah googlanja :( prihajam še sm...

na mojem 5.1 sistemu center zvočnik ne dela pr mp3jih. do zdej sm mislu de pr mp3jih center pač ne dela, pol sm pa na netu zasledil de se da. prvo: a se res da? če se ne da pol ni treba brat naprej. :D

drgač center dela pr dvdjih in igrah (če majo podporo). tud pri vseh testih dela center. v programih (Winamp, Media player in iTunes) pa ne. probu sm ogromn plug-inov za winamp (ki bi naj delal) sam pr men nobedn ne, premetavu sm nastavitve sem ter tja sam ne gre in ne gre :(

ma kdo kako idejo ka še lahk nardim?
aja mam pa zvočno SB live player 5.1, labtec arena 675 zvočnike in xpje.

lp

xabre ::

A nimaš Matrix knofa>:D

Drugače pa winamp lepo dela 5.1
Levo zgoraj z desno klikneš, options, preferences, plug-ins, output in probavaš razne varijante. Sam sem se kar nekaj časa jebov s tem, da mi pol 5.1 na nforce2 dela.

alkoo ::

kir output plug-in pa maš?

aja, zdej sm se neki igrau z tem pa sm odkril neki pr enem pluginu ko lahk nastavlaš vsak zvočnik posebej... namreč če vse zvočnike izklopm in pustim sam center pol center ne dela, vsi ostali pa čist mal igrajo. :( wtf?

a lahk še kdo kej pomaga?

M-man ::

Link 1

Link 2

Načeloma center pri predvajanju ne mp3-jev ne deluje, vendar se pri Soundstormu (stari driverji) da vključiti (nForce nadzorna plošča/Nastavitve zvočnikov/Ustvari sredinski kanal). Za druge zvočne kartice pa ne vem.

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016074 (10013) FlamE#7
»

zvočniki 5.1 ali 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
262382 (2382) Kibby
»

Težave s 5.1 sistemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
91265 (1150) cojss
»

Katero matično

Oddelek: Kaj kupiti
191320 (1061) Grim
»

Novi nForce driverji 4.24

Oddelek: Programska oprema
302005 (1104) ERGY

Več podobnih tem