» »

Program za peko cd-jev

Program za peko cd-jev

kalcek16 ::

Zanima me kateri je dober program za peko cd-jev, avdijo cedejev, mp3-jev... Sedaj sem imel nerota 6 pa se mi zdi preveč zahteven. ali obstaja kakšen manj zahteven program. Alcohol se mi zdi kr uredu sam škoda k se da samo s cd-ja na cd snemat.

JOKER ::

Nero 6 zahteven !? 8-O
Ti rečem (moje mnenje) da enostavnejšega programa za peko CD-jev skoraj NI ! Na začetku te vpraša kaj boš snemal ... itd, potem pa samo vlečeš datoteke v spodnje okno, oziroma kako imaš nastavljen pogled.
Delal sem z Easy CD creatorjem 2, ki sem ga dobil ob nakupu Acer pekača pred 7 leti pa je program sorazmerno enostaven , potem sem delal z BS Recordom 5 Gold , ki sem ga dobil ob pekaču Sony, pa je vsaj zame totalka zakompliciran. Potem sem uporabljal easy CD & DVD Creator 6, ki pa je za moje pojme preveč kičast. In sedaj že nekaj let uporabljam Nero programe in vsaj zame ni boljšega.
Če rabiš čist simpl program, potem ti priporočam Clone CD 4 .
________________________________________________________
Ka te češ ....

ru7 ::

..Nero Express je simpl, dobesedno za otroke narjen :D

Dr_M ::

nero 6 je najbl trotlzihr program za pecenje cd/dvd kar sm ga kdaj vidu.... pa sm jih kr neki ze sprobu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kalcek16 ::

Se opravičujem ampak vi ste me narobe razumel. program je res lahek za uporabo. Mislu sem da zavzame preveč rama, ker se mi cd-ji uničujejo ker mam samo 256 rama durona 900.

Dr_M ::

mnja...dej manjso hitrost pecenja...
al si pa sistem mal pocisti. mogoce mas prepocasen disk?
moj comp ma tut problem s pecenjem 2 cdjev na1x pri 10x hitrosti, ker mam ze prevec navlake....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BaRtMaN ::

Defragmentacija diska pomaga. Poleg tega ima Nero v nastavitvah za nastavit velikost bufferja, ki ga ustvari v RAMu. Nastaviš velikost na par 10MB, pa je.

Lahko pa probaš še kaj drugega, zastonjskega: :))


  • burnatonce je najmanj kičast in ima precej špartanski vmesnik, a zato verjetno manjšo porabo sistemskih sredstev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za peko CD-R-jev (audio CD-ji)

Oddelek: Pomoč in nasveti
313159 (2030) Daliborg
»

Kaj podobnega NEROTU?

Oddelek: Programska oprema
353695 (2535) javr
»

Alternativa Nero-tu

Oddelek: Programska oprema
82464 (2376) Carmack
»

Zastonj DVD zapisovalni program.

Oddelek: Programska oprema
91504 (1342) Matev
»

Boljši program od nerota?

Oddelek: Programska oprema
132019 (1529) Matev

Več podobnih tem