» »

XPji za v kanto

XPji za v kanto

PrimozR ::

Mel sm probleme z mrežno. Driverjev sploh ni blo inštaliranih, k sm jih pa hotu dat gor, mi je pa napisal da na disketi ni podatkov o tej strojni opremi. Pol sm pa hotu restorat image file od takt, k je še delala, pa je bil image file zanč (okol 3.5Gb praznga fajla). Tko da sm se sprjaznu s frišni windowsi. Sam me je use po vrst jebal. Task manager je mel ene probleme, mi je ene errorje vn metal, firewall se koj ugasne, windows XP service pack isti. Butnl mi je če želim poslt poročilo o napaki. Pa sm ponoru pa še enkrat formartiru. Inštaliram, pa me spet firewall jebe, k komp zalaufam, kr zašteka. Zj sm v safe mode pa ne morm dol vržt firewall-a. Kaj mi je za storit? A je možn da je WIN CD zanč? Al pa da je disk kj zjeban? Ker po prvem formatu sm dajov 3 špile naenkrat gor, pa mi je kr neki o enih neberljivih fajlih začel vn metat, pa sm rebootov, mi je pa check disk naredl. Ene par fajlov je blo zanč, manka pa ene 10 giga podatkov (prej sm mel praznih 15Gb, zj pa okol 25Gb.

Že skor razmišlam da bi šu na Linux:|

LoneWolf ::

Ko tole berem se mi dozdeva, da ni problem v operacijskem sistemu... Vsaj ne v tistem, ki je v racunalniku...

Jebiveter ::

Jest bi sekiral najprej pravilno delovanje hardware-a. Odvij mashino, postavi vse na safe-mode (nastavitve v biosu) in probaj se enkrat. Zajebek je v tem, da ce mashina ni stabilna se zadeve racunajo narobe in potem je vse narobe...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

PrimozR ::

Vse je nenavit. U BIOSu sm pa sam štelov zaporedje BOOT devices.

PrimozR ::

Aja, a je možn da plata crkuje al pa kej (čeprov šele po pol leta) ker mi mrežna ni delala, u drugmu PCI pa dela.

MasterMind ::

Poglej, če ti kondenzatorji "cvetijo". :D

pirat ::

Ker ne bi rad odpiral nove teme:

Na računalu imam inštalirane W2K, zdej sem pa spraznil eno particijo (cca. 10 GB) kamor nameravam inštalirat XP Pro. Na kaj naj pri inštalaciji pazim, ali pa naj v slogu te teme misel na XP raje opustim in ostanem zgolj pri W2K (sicer delajo v redu, ampak rad bi probal tud XP-je)?

Hvala za odgovore.

Keyser Soze ::

Ah, če maš z Xpji probleme je ponavadi razlog v strojni opremi, kakih čudnih programih ali pa slabih(res slabih) nastavitvah.

Tako da ne boj se XPjev. Pazit ti ni treba pa praktično nič. Sledi navodilom.

P.S.: PIPI. Frišni windowsi kot format ali kako drugače. Ker to sigurno ni problem v kakovosti XPjev kot OSa. Pa bolj ko berem tvoj prvi post bol imam filing, da nisi formatiral diska??
OM, F, G!

PrimozR ::

Sem formartiru ja. Obakrat. Zj mam spet frišn (prej sm pisov v safe mode) ker mi je blue screen vn vrgl (nism vidu kaj, je koj rebootal), nism mogu zagnt niti safe mode.

jype ::

Ceprav vsi vemo da so Windows najslabse kar obstaja v tem stvarstvu, niso tolk nestabilni.

Priporocam memtest86 (google it).

Keyser Soze ::

Džejpi, bull.:\ Veva oba to.
OM, F, G!

PrimozR ::

Okej, zj mam driverje za grafo, zvok, čipset pa volan, naložen Firefox, pa še zmer use dela ql. Aja, pa mulo mam tut naloženo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč loading Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
151162 (906) Invictus
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339937 (14919) brainiac20
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
594893 (4228) BB4l
»

brisanje mape v win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
141199 (1062) SkIDiver
»

Display Properties error

Oddelek: Operacijski sistemi
9995 (868) JLP

Več podobnih tem