» »

A je možno, da mi je NEC 2500A kr tak crknu...

A je možno, da mi je NEC 2500A kr tak crknu...

boych ::

Včeraj sem lih brisal DVD-RW, pa je na kratko zmanjkalo štroma. Ponovno zaženem PC, dam še enkrat brisat DVD-RW, mi kao naredi do konca a mi na koncu javi neko napako (nisem si zapomnil točno kaj). Ok dam not navaden DVD-r, pa ga ne zazna, pa drugega ga spet ne zazna...a ma kdo kake izkušnje s tem, s tem pekačem sem spekel mogoče 20 do 30 CD-jev.;( ;(( :(

boych ::

A sem prvi, ki ma take težave z DVD pekačem NEC 2500A ??
pi*** pa tak vredu je delal do zdaj..:|

Azrael ::

Izklopi računalnik iz štroma, potegni ven kabel za napajanje, ne samo ugasniti s tipko in čez minuto ali dve ponovno vklopi. Če bo pečka delala, potem OK, drugače pa uveljavljaj garancijo ali mogoče še prej poskusi zamenjati podatkovni kabel, da izključiš (zelo majhno) možnost, da je odpovedal kabel.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

boych ::

ja, sem ga sprobal tudi v drugem računalniku pa je ista stvar. zavrti CD pol pa javi, da ni nič v pogonu. izgleda, da je optika crknila. Sicer pa sem ga včeraj nesel nazaj in mi ga je prodajalec poslal na popravilo oz. dobim novega...
Problem je bil edino to, da jaz več nisem mel računa, ker sem ga vrnil z obrazcem za Mwst. (pekač je bil kupljen v Avstriji), samo mi je prodajalec brez problema pogledal v računalnik in stvar je rešena.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCI kartica IDE RAID ne pa klasična PCI IDE

Oddelek: Strojna oprema
161528 (1126) solatko
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445395 (2377) hudychk
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100917 (25426) nuclear
»

Problem z SATA porti na matični - NUJNO

Oddelek: Strojna oprema
6825 (765) Mopar
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578317 (5328) mtosev

Več podobnih tem