» »

Kateri prenosnik do teže 1.6 kg

Kateri prenosnik do teže 1.6 kg

GUFY ::

Zanima me kateri prenosni na tržišču bi priporočali, s tem da je njegova teža do 1.6 kg. Prenosnik se bo uporabljal za delo izkljčno na terenu, na njem pa naj bi bil nameščen OS WIN XP in OFFICE in to je vse. Pomembno je tudi da baterija zdrzi vsaj 3 ure delovanja.

Jebiveter ::

PC prenosnikov tega "kalibra" je dokaj malo, predvsem pa so DRAGI.
No, pred nekaj tedni sem v Dunajskem BOFu videl najnovejsi Sony-jev VAIO X505. Cena mislim, da je bla cca. 3-4.000€. Vprasaj v LJ ce ga lahko dobijo. Podatke pa imas tukaj.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Yohan del Sud ::

Tole se da prešlatat na FMC-ju.

KLIK!

TribesMan ::

Mislim da je tudi IBM thinkpad R50 v tem razredu, sam zavedaj se da je cena takih stvorov vsaj 500kSIT in obsojen si na 12" ekrane, zunanje opticne enote in podobne stvari... vprasanje ce se ti splaca... raje pol kile vec in imas spodoben stroj za manjso ceno.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Super Sonic ::

sej ne da bi bil nesramem, ampak wtf?

1.6 kile..
k da ti bo roka stran padla če bo 2.5 oz bog ne daj 3.5..

ne vem..
na ta način pršparaš 200k z lahkoto.

zarad takih kot si ti, biznis laufa :)

pa brez zamere!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

GUFY ::

No odločitev je padla in sicer za model IBM Thinkpad X23, po zelo dostopni ceni cca 240.000 SIT

radeon power: Moja službena torba je že tako pretežka in se vsak kilogram odvečne teže ZELO pozna.8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

TribesMan ::

GUFY in kdo ti bo senkal ta prenosnik za tako mali dnar?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Super Sonic ::

"No odločitev je padla in sicer za model IBM Thinkpad X23, po zelo dostopni ceni cca 240.000 SIT"

no tole je res dobra cena...8-O
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Senzacionale ::

ce hoces imeti kvaliteto in lahko tezo je zmagovalec samo eden!

DELL LATITUDE X300 z 1.2kg sam je pa cena malo vecja zato pa se vseeno ne tako vecja od drugih ultra lahkih prenosnikov

Bessie ::

Večina teh prenosnikov je brez DVD/CD playerja in ga moraš posebej dokupit ali pa je zunanji. Vendar potem teža ni več 1,6kg, mislim da ima takega, ki bi imel vse edino Sony za ceno cca. 700k SIT

GUFY ::

Tukaj ga imajo, pa še rečte da ni dober za to ceno. Kar se tiče optičnih pogono jih pa za delo jaz ne potrebujem.8-)

CCfly ::

Jaz sem bil zelo zadovoljen s Panasonicovim Toughbookom, kolikor časa sem ga imel izposojenega.

GUFY ::

Če bi bilo po moje bi kupil tega IBM-ja, sam kaj ko pa ima šef komando pri nakupu računalnika. Pa še tale IBM ThinkPad X40 je skoraj za 2x dražji od modela IBMThinkPad X23, ki ga je šef že naročil in plačal. Če gledam realno pa bo model X23 čisto zadostil mojim službenim potrebam.>:D

ajagodnik ::

GUFY,
povej, kako se kaj obnese tale prenosnik, saj tudi mene zanima ena 12" lahka varianta.

LP

GUFY ::

Zadeva je SUPER, lahek, majhen, zelo tih, dovolj zmogljiv, skratka zadovoljen sem z njim. Manjka mu samo še 128 MB rama pa bo. Vsekakor priporočam nakup tega modela predvsem pa za to ceno.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem prenosnik cca. 400kSIt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1018396 (6353) nurmaln
»

Prenosnik 12,1" zaslon, lahek, kje in za koliko do njega?

Oddelek: Kaj kupiti
61379 (1242) joulf
»

Kater prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
472641 (1809) OwcA
»

Projektor NEC projektor VT45

Oddelek: Kaj kupiti
51407 (1355) Laplace
»

Notebook za mamo

Oddelek: Kaj kupiti
91154 (912) Vrag

Več podobnih tem