» »

Fleshanje grafe (Hercules - nVidia GeForce 2 MX 400)

Fleshanje grafe (Hercules - nVidia GeForce 2 MX 400)

user427615 ::

Zdravo!

Ker ste vi same fejst dusice sm mislu da bi mi lahko kdo povedu kje naj dobim BIOS za graficno - Herculesov GeForce 2 MX 400 32 MB s nVidiinim cipom...najdu sm ze en bios ki j epopolnoma ustrezav zahtevam ampak mi je pred fleshanjem javilo da se ne ujemajo neke stvari. ce kdo ve kje bi dobil delujoco nadgradnjo obstojecega BIOSa ali nadgradnjo BIOSa v boljso kartico, naj prosim pove.

Vesoljc ::

novejsi bios ponavadi dobis na strani proizvajalca (hercules), vendar pa ti iz lastnih izkusenj lahko povem, da nisem opazil sprememb, ko sem doticno kartico flesal z novim biosom. edina pametna stvar, ki jo lahko naredis je, da bios, ki je ze na kartici, potegnes ven, spremenis frekvence gpu-ja in rama ter zapeces nazaj. tako ti kartica stalno in povsod deluje na visjih taktih in ne le takrat, ko prides v winse...

svoj cas je biu neki gf bios editor 123, ki je to omogocal ter seveda nvflash za "peko" biosa. to, da frekvence najprej orenk preizkusis in jih sele nato zapeces najbrz ni treba prevec povdarjati...

se to, ozko grlo na gf2 mx-ih je ram, tako, ram navij kolikor se da, potem pa se loti navijanja gpu-ja.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izvem temperaturo GPU

Oddelek: Navijanje
442348 (1745) Tilen
»

Flashanje Geforce 2 MX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211793 (1314) PrimozR
»

flashanje R9800-->R9800XT

Oddelek: Navijanje
421539 (945) DjTonic
»

Flashanje GeForca 2 MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
201582 (1375) Vesoljc
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513654 (2757) Milko

Več podobnih tem