» »

Racunalnik zmrzuje

Racunalnik zmrzuje

Lord Sauron ::

No jest mam pa sledec problem....ko zazenem bolj zahteven proces (beri igrca) neki casa dela vse lepo in prav pol pa kr naenkrat vse zamrzne,zvok slika,.......tut ce probam vzgat task managerja (mam winXP gor) ne gre.......lucka za harddisk se tut ugasne....temperatura procesorja ni krivda (se suce okol 55-60°C mam pa AMD atlona 1600+).......nekako sumim da bojo rami odpovedali sam nisn stoprocent......a ma ker kako resitev???(poleg nakupa novih ramov seveda)......PLEASE HELP!
LP

P.S. zanimivo je da se to ne dogaja u linuxih,kjer sem probal igro america's army operations in ni nc zmrzvalo,oziroma vn metalo...........

pviran3 ::

Lahko da se grafa pregreva

Lord Sauron ::

prvo sn to tut sam pomislu in sn gor na hladilnik pritrdiu se ventilator (mam geforce 2mx 400 64mb pa je mela sam hladilnik)......to (najbrz) ne bo to......(racunalnik bom cez noc pustu prizgan in pol zmeru temperaturo na graficni......za vsak slucaj ce se kljub ventilatorju pregreva)
se kaka ideja ka bi lahka blo?
drugac pa hvala za odgovor :))
LP

murphyboy11 ::

mel sem podoben problem pri men je bil problem v gf ti4800 ker se je prevec segrevala ;( in je vsake tolk casa zmrznu pc najraj pa med aa spilom :( tko da sm zamenju s 9800 pro in problema ni vec.

Lord Sauron ::

uhhhh........sam jest nisn graficne nc navijo tk da se nebi smela gret(res je pa da ze precej dolgo nisn sesal praha iz masine :)) )......no kot sn reku bom zutri zmeru temperaturo procesorja na graficni......mogoce bom lahka celo starse prepricu da nucam novo graficno:D
pa hvala za odgovore
LP

edit: uhhh...a je mogoce da je poleg segrevanja se napacna kombinacija procesorja in graficne (nekdo mi je reku da se AMD in nvidia ne zastopita najbolj)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje chipseta

Oddelek: Pomoč in nasveti
8659 (473) Tine:)
»

Ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
201691 (1477) Mafia cod 2
»

S temperaturami v računalu je neki hudo narobe!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141261 (820) pviran3
»

Visoka temperatura procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
111148 (992) misso
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482242 (1499) frenk

Več podobnih tem