» »

I-WAR 2:edge of chaos BIg težave z zvokom...

I-WAR 2:edge of chaos BIg težave z zvokom...

Tilk ::

JO!
Jez mam en tak majhn oz. kr velk problem.Sparvu sm se igrt igro Independence war 2 :edge of chaos, dobro poznana tudi kot I-war 2...
No igro sm kupil v angliji (morda mi to povzroča ta nerešliv problem),je originalan,od nezga GSP (ala sold out,xplosiv..)

No moja težava je da mi igra ne dela dobro.Vedno ko dobim kasno sporočilo,takt ko letim,mi igra "frizne" za kasnih 10 min,nato se odfrizne in use dobro..Do naslednjega sporočila.Igra pa kr plava v sporočilih:D

Direktori v katerem so tiste datoteke,ki majo not ta speach (2594 wave datotek)sm ze preimenoval v speachnedela,tko da je zdej igra z temi sporočili,ampak brez zvoka teh sporočil,in mi ne frizne več.

Zanima me če bi obstajal način da bi to napako odpravu??8-O (kšni codeci??)
za use,ki ste to igro kdaj igrali,in ste imel ta problem,pa ste ga rešili, KAKO STE GA REŠIL????ker brez zvoka igra izgubi svoja pravo podobo;( ;( ....

hvala za odgovore....

BigWhale ::

Hm, meni je delalo vse ok... To, kjer si igro kupil ne bi smelo delat problemov.

KAj pa ce tiste WAV-e zaspilas sam od sebe? Delajo?

Tilk ::

jo!!
ja ce grem jih sam zaspilat delajo...zdej mogoce sm najdu tezavo:mam preslab rac;igra zahteva 400mhz jez mam 667,pa 290 rama,32mb tnt2,pa directX 9(a bi mogoce mogu met 8ko??)

Tilk ::

pa res noben ne ve??:'(

Highlag ::

Čisto je možno, da imaš težavo z kakšnim kodekom. Poizkusi ostraniti igrico in not še audio kodeke, ki jih imaš. Pri ponovni inštalaciji ti igra naloži kodeke na novo.

Sicer pa si pogledal na njihovem forumu?
Mislim, da je precej obsežen.
Never trust a computer you can't throw out a window

Tilk ::

hm tega res se nism probu...ampak na njihovem foromu sm preživu že ure in ure...in nć nism najdu

Tilk ::

zdej je nastal now problem...codece za audijo sm zbrisu une kere sm mogu...zdj mi pa sploh noce vec unga zvoka,ko osebe govorijo,predvajat..AM to so pa wav video formati...kk to popravt..dwnloadu sm ze nevem kok novih codecov pa ni nc bols...datoteko lahk v winsih predvajam samo v quicktime playerju,v igir mi osebe ne govorijo z zvokom...se to da popravt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210040 (1265) opeter
»

Sergio & Predavanje od Voodoo do GeForceFX (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796074 (4330) Jeebs
»

Videoposnetek predavanja v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
352504 (2504) minmax

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402340 (1592) nemesis
»

T-boljši MP3 encoder/CD ripper

Oddelek: Programska oprema
201857 (1541) Jeronimo

Več podobnih tem