» »

Trije piski ob zagonu ?!?!?!

Trije piski ob zagonu ?!?!?!

TrotOfDoom ::

V računalnik sem vgradil novo mrežno kartico, ko sem računalnik prvič prižgal ni prišel v windowse ampak se je ustavil tam kjer izpiše par podatkov o hardwaru, zato sem računalnik resetiral. Računanik od zdaj naprej trikrat piskne in slike sploh ni, piskanje se skozi ponavlja (trije piski nato presledek in spet trije piski.... ponoven reset ni pomagal.
Odstranil sem mrežno kartico, a je bilo isto. Zamenjal sem RAM in tudi ne pomaga...
Kaj nej storim ?!? Uporablam BIOS AMI.

Trinitron ::

Piski pri zagonu računalnika opozarjajo na resno napako, zaradi katere je normalni zagon onemogočen. Gre pač za eno hardware napako. To da so piski trije pa tudi nekaj pomeni, malo poišči po googlu... Vem da različno število piskov pomeni drugo napako. Recimo toliko in toliko piskov je problem s procesorjem, drugo število piskov z RAMi itd...

Trinitron ::

No mal podpiram tvojo lenobo pa sem poisku namesto tebe...:D

klik

kronik ::

Poglej da nisi izmakno graficne kartice in ce mrezna vredu 'sedi'.
Meni se je to parkrat zgodilo na starih masinah.
Delovalo je komaj ko sem vzel ven vse kartice in rame. Enkrat je bilo treba celo procesor ven vzet da je delal racunalnik spet.
(seveda moreas potem vse nazaj vgradit, hehe)

Ce se zadeva ponovi je mrezna crknila, Lahko pa das na drugi slot ...

TrotOfDoom ::

hvala za nasvete... odstranil sem ram , grafično in vse ostalo in nazaj vse priklopil...in stvar deluje. Mislm da je bila kriva grafična, ki ni dobro sedla v režo.

#000000 ::

Da ne odpiram nove teme, imam tud jest tak problem 3 piski, pc pa se ne zažene sploh, se v bistvu ne začne zaganjat.

Pred cca 1 mesecem sem dodal še eno palčko RAM in je do danes vse delalo super, danes pa grem na kosilo, in rač. pustim prižgan, pridem nazaj in ko sem mal premakil miško, vidim da ne uboga, (win screen saver) pa je gorel. No in ko sem ga restartu, se ni hotel več zagnat, nakar odprem zadevo (imel sem na sumu novi RAM) in ga odstranim in probam, takrat pa je začelo piskat, če je notr samo stari ram piska če je novi al pa oba ne piska, škatla pa se noče zagnat (niti do biosa ne morem) Zdej pame zanima kaj bi blo narobe ??

plata je ASRock K7S8X in je stara 18 mesecev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpovedal računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
351934 (1416) gt55gre
»

osnovna plošca?

Oddelek: Strojna oprema
161350 (1045) darkcloud88
»

Zagon računalnika, ekran se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4312202 (11589) k0lar
»

v racunalniku piska

Oddelek: Strojna oprema
211416 (1278) Zoidberg
»

Piskanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141462 (1326) Bessie

Več podobnih tem