» »

A7N8X vs. NF7

A7N8X vs. NF7

Boki_ ::

Ker mam Intla, nism toliko sledil AMD-ju, sam sedaj bom najbrž kupil Barton M, tako da rabim dobro plato zanj. Odločam se med izvedenkami Asus A7N8X(-X) in NF7(-S). Potrebujem plato, ki ma dovolj priključkov za vente, ampak da ne boste rekli, ne bom jih napajal od tam, samo kontrola bo preko plate, napajali se bojo preko molexa. Ne potrebujem SATA in podobnih pi******, samo malo več kot osnovo. Predvsem me zanimajo tut nastavitve v Biosu, če ma možnost nastavljat množilnik, izbira voltaž, ... Pa tut stabilnost linij. Pri NF7 vem da bom moral naredit L12 mod, ampak ni panike, rabim plato dobro, za mode ni problema. Torej osredotočite se na OC nastavitve v biosu, stabilnost linij, priključki za vente,...pa tut koliko modificiranih biosov je zanjo. Nočem da se ta tema premakne v Kaj kupiti oddelek, ker mislim, da spada bolj pod navijanje in tut potrebujem nasvete navijalcev ki te plate res majo.
I'm back

TribesMan ::

Če kupuješ novo NF2 plato in misliš uporabljat Barton Mobile, potem je samo ena pametna izbira... DFI NF II Infinity Ultra

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Boki_ ::

Potrebujem plato do nekje 25k. Kake nastavitve pa omogoča DFI v biosu? Sm čist pozabu na to plato.
I'm back

Dejancek ::

Uzam NF7, poceni je, pa dela ko švicarska ura in vse lahk delaš prek nje .... :D

TribesMan ::

DFI ima precej več nastavitev kot NF7-S, sam nekatere so že tako globoke da je treba bit res majster da znaš kej pametnega ven potegnit. Tudi dodatkov ima več, saj podpira 4 SATA diske in 3 FireWire naprave... Dosega boljše FSBje... Cena je pa ista kot NF7-S

Sam imam NF7-S sam priporočam Infinity, ker je definitivno boljša plata. Sploh so zadnje verzije NF7-S na trgu totalen crap za OC večina jih ima probleme prit do 220MHz FSB... Sej Infinity tud ni zlata jama sam še vedno boljše od NF7.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Boki_ ::

predvsem bi rad slišal, kaj meni gufy o njej, če je še ni prodal jo bom tut od njega kupu. Sam a ma on Infinity ultra II?
I'm back

TribesMan ::

GUFY pravi da je super plata >:D :D , tudi jaz lahko potrdim to, saj sem jo imel priložnost malo sprobat, ko sem mu na plati delal voltmode... Zadeva z levo roko doseže 240MHz FSB...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Boki_ ::

A ma infinity II al I?

BTW A jo je že prodal?
I'm back

TribesMan ::

Sej ni Infinity I al pa II. Infinity je sam ena.

Kokr jest vem jo ima še.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Boki_ ::

Pa bartona mobilca, ma še oboje? Če ma, kar naj rezervira zame.:D
I'm back

GUFY ::

Mam še plato in mobilca, in zadeva SEKA. Men brez problema dela na 240 Mhz FSB-ja. V petek pridem na NEST, pa si boste lahko od blizu ogledali mojo mašino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izvenserijski BIOSi za Abit NF7-S v2.0!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1498648 (4991) Alexius Heristalski
»

kje v Sloveniji kupiti NFII ULTRA INFINITY (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
894954 (3577) Boki_
»

Asus a7n8x-e deluxe vs. Abit NF7-s - navijanje, kvaliteta in stabilnost?

Oddelek: Kaj kupiti
161224 (969) sajko
»

Antec me je negativno presenetu.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543415 (2898) Black Dragon
»

DFI Infinity že pri nas? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
753539 (2534) Tilen

Več podobnih tem