» »

Izolacija ohišja

Izolacija ohišja

nekdo ::

Zanima me, kako naj izlorima svoje ohišje, saj je občutno preglasno. Vem, da je obstajal nek link na to temo, vendar ne najdem več tega urlja. Če ima kdo kak uporaben link, na plano z njim.
:O

msmiha ::

Zunaj ohišja se da neka pena. Baje je ne smeš dat znotraj, ker se pol fejst greje comp. Lahko bi pa dal znoraj tudi tisto izolacijo, ki je ob avtocestah:P
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Matek ::

JA, naroči pri AMZS, da ti naredijo pregrade okrog compa.

No, resno, vsi si čim bolj odpirajo ohišja, da bi zrak šel not in toplota ven. Tak da mislim, da izolacija ni glih tko pametna. Raje nabavi kak tišji ventilator.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

random ::

Naredi si krmiljenje vetnilatorjev(potenciometer, salterji...)in jih,
takrat ko jih ne rabis, "utisaj".

|Luka| ::

Lahko pa uporabis posebno barvo (Noise Killer), ki se uporablja za premaze avtomobilskih kabin za izolacijo. Vpija zvok in malo tresljajev.
Ne vem pa kje so bi to dobil.

LP:))

levvvis ::

Nabavi Sky Hawk ALU ohišja in potem na račun boljše prevodnosti toplote lahkominimalno izoliraš vsaj stranice ohišja (zeli tanjka pena).
Če pa ne, pa pojdi po nov tišji cooler(je). Al pa mal masti okoli lagerjev (kr eno fejst svinjsko :D)

freejack ::

Hehe,..če bi sjt vse vente zamenjal za tišje,..bi me stalo več ko nov računalnik ,.. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Tišanje računalnika] Čemu vodno hlajenje, če so diski glasni?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402894 (2289) Jaffa
»

Utišanje in hkratno hlajenje mojega diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172444 (1904) Marjan
»

Preglasna kišta ?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231325 (895) toplakm
»

najtišji pc

Oddelek: Pomoč in nasveti
161623 (1247) robertos007
»

Tisje Ohisje

Oddelek: Kaj kupiti
7898 (681) IceIceBaby

Več podobnih tem