» »

pomoč pri izpitu za motor :)

pomoč pri izpitu za motor :)

T0RN4D0 ::

takole je... odloču sem se, da bom naredu izpit za motor. :)

Planiral sem sicer šele drugo leto, ker imam novembra rojstn dan, pa bi blo pol precej razmaka med vožnjo (''učenjem'') pa izpitno...

samo sem zvedu, da bo baje drugo leto precej komplikacij, da bo več vožnje, več predavanj, pa pol ko boš naredu izpit ga praktično še kr ne boš mel (tako kotpr avtih).

Samo kolikor vem, lahko grem delat nekaj zadev vnaprej (zdravniško, CPP, vožnjo)... izpitno vonjo in vse bolj ''resne'' zadeve pa lako opravljam šele po dopolnjenem 16 letu starosti. :|


Problem je tudi, da se z motorjem izpita pozimi pač ne dela, tako da bi drugi del moral preložit na naslednjo sezono...


Zanima me, a bojo za mene veljal letošnji zakoni, če grem delat letos, ali je vseeno?!?! :|



PS: zakaj ne težim avtošoli? zato ker ne zanjo maila pogledat. ;((
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

b ::

Pol jih pa poklici, ce ne znajo maila pogledat. Ne bos verjel, koliko ljudi operira 99% preko telefona in ne rabijo maila...

Vozis lahko tudi pozimi, ce se ti da zmrzovat. Oni skoraj gotovo ne bi smeli imet kaj proti, sej se instruktor ne vozi s tabo na motorju.

Ce bojo med tvojim opravljanjem izpita uvedli kaksne nove pogoje bos gotovo moral izpolnit tudi te, kolkor jaz poznam slovensko sceno.

T0RN4D0 ::

Mnjah, jih bo zgleda res treba poklicat... drugač pa... inštruktorju bi se že dalo v avtu na toplem sedet, jst bi pa na motorju na križišču sam tak fan na stran se kipnu pol bi me lahk dal pa odtajat >:D ker preden bi teste pa vse naredu bi bla že zima :D

a ve vsaj kdo da bo drugo leto to sranje? ;(
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

PrimozR ::

Jebeš moped. Z biciklm se okol furej. A to maš za 50CC an. A ni blo učas pr 15 al še clo 14ih letih. drgač pa pršpari tistih 70k al kolk je že izpit, ker ti bojo zloooooooo prov pršli čez 2 let k boš za avto delu izpit. Pa še za mopede boš takt dobu :D

T0RN4D0 ::

to je za 125 ccm :D

za 50 že mam , pa tud sam pravim j* moped, ampak brat gre tud delat... pa si bomo kupla eno jajčko korejsko mal za okol se vozt. :))

kaj mi nuca če čakam na izpitt za avto, ravno tako bom mogu it delat za A klaso. ;)


pa če po vse po nesreči bom mel izpit za avtopr 20+, vsaj če bo res kej s tem zakonom. ;(

tak da _moram_ narditt izpit za motor... pa nebi rad vsega dnara že za ispit dal... ;(


raj pozim delam >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
308843 (7766) bajsibajsi
»

Zakaj moraš delati teorijo pri izpitu za motor če že maš izpit za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6214328 (12782) [D]emon
»

Izpit za motor

Oddelek: Loža
2216259 (7188) St235
»

14 let- kako starše prepričati da bi si lahko kupil moped (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11521530 (17563) Pyr0Beast
»

Izbira motocikla, pomoč in informacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756906 (5828) abstinent

Več podobnih tem