» »

Vodno tole nucam pa nobenga druzga

Vodno tole nucam pa nobenga druzga

1
2
»

dxx ::

To samo dokazuje da so eddy-evi bloki eni izmed najboljših:D
Tud jest v kratkem mislim sestavt eno vodno z Eddy-ijevimi bloki, trenutno še delam rezervar iz plexija s sistemom 2-veh ločenih prostorov za led in iščem Ladico.
Imam že modelček narjen, plexi nabavljen, čakam da si bom vzel čas in odrezal plexi in zlimal rezervar skupi.
Sem pa vzel 2mm v bauhausu 1m² pleksija, sicer je zlo upogljiv, sam kaj čem če je 3mm² predrag:(

Eddy ::

glede plaksija sem skeptičen,
sploh pa priporočam kupovanje pleksija pri Pečenkotu na Gerbičevi mislim da 50 v Ljubljani.
Super ponudba in še boljše cene in ustrežljivost!
www.ekwaterblocks.com

dxx ::

glede plaksija sem skeptičen,

a mislš da ne bo držal 30(dolžina)x15(širina)x20(višina) rezervarja? *2 pregradi bom dal notr kar bi mogl še ojačat zadevo.

Eddy ::

Največji problem bo ko boš dal notr črpako pa po možnosti še kakšen priključek in bo stena obremenjena in ker je stik manhen (2mm) bo na tam največji problem... Vseeno lahko probaš... Samo bodi pazljiv in najprej dobro preizkusi trdnost...
www.ekwaterblocks.com

dxx ::

Trdnost bom itak seveda najprej preskusil "na suho", tko da vidim kako drži, sploh pa pleksi mislm najprej zlepit pol pa vse skupi zasilikonerat s silikonom., potem noter dat še tiste dve pregradne stene za ločeno led/voda, kar mislim da bo ojačalo zadevo.
Na to sem mislil še preden sem kupil pleksi, ker sem najprej mislil vzet 4mm sam je bil predrag, pa sem pomislil da bosta itak dve pregradni steni vmes med stenama tko da mislim da ne bo velikih problemov.

Keyser Soze ::

Sej dve plasti po 2mm znesejo skupaj tudi 4mm. Naredi en rezervar iz 2mm pleksija in ga obleči v 2mm pleksi. Same kote pa lahko ojačaš še z dodatnimi trikotniki iz pleksija. PA je dvojna garancija.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kratka anketa glede črpalk in blokov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
353024 (2435) MasterMiG
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432989 (1736) alesr
»

KTC PQ-Plus

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221082 (862) OwcA
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19012033 (7166) Malecky
»

Moja kompilacija H2O hlajenja!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251504 (910) WinsuckeR

Več podobnih tem