» »

Firefox

Firefox

Defero ::

Oj vsi!
Jaz sem pa že večkrat naletel na eno težavo in to so flash animacije natančneje gumbi. Zdaj v IEju jih pokaže v firefoxu pa ne, ali pa obratno (kar se mi je zgodilo samo 1x). Zdaj pa kaj bi lahko bilo narobe in kaj oz. kaj ne podpirajo tile browseriju.

hruske ::

flash mas namescen?

stefanm ::

Da ne bom odpiral še ene teme. Jaz imam pa težavo z zgodovino pri Firefoxu. Skoraj nič mi ne odpre, ko sem offline. Ali sedaj jaz česa ne vem, ali to pač tako je?

Tody ::

hum ? Itak da ti nč ne odpre če si pa offline :D Poglej mal nastavitve če ti zbriđe teporary ko ugasneš FF :D

Defero ::

Flash mam nameščen seveda. 8-)
Previm pa da, isto stran odpreš v IEju pa kaže gumbe pol pa v firefoxu pa jih ne kaže ali pa obratno ko sem že več teh strani naredil!

hruske ::

1. imaš flash nameščen v firefoxu?
v naslovno vrstico napisi about:plugins
2. je stran standardna?
http://validator.w3.orc

pivmik ::

Verjetno so to tistile flash gumbi narejeni v Dreamweaverju.
Veliko(majhnih) flash animacij na eni sami spletni strani dela probleme vsem web browserjem. To sem jaz opazil. Verjetno je problem oz. hrošč v samem Flash pluginu za te browserje.
Se mu sfuka če mu spletni brsklanik v trenutku ukaže naložitev 10 flash animacij nanekrat.

Zdravilo:
Flash je uporabna stvar, ampak ne za neke gumbe in podobne stvari. Flash je dober za napredne spletne predstavitve, spletne igrice, programčke, animacije...
LP, Gregor GRE^

stefanm ::

@Tody

Pomagala je ponovna namestitev Firefox-a. Tako zdaj kot prej sem imel vse na default. Mogoče je bil kriv način nameščanja iz 0.8 kar na 0.9.1, brez odmestitve 0.8.
Skratka zdaj dela ok.

Aja, očitno sem se priključil v napačnem oddelku (izdelava spletišč), pa vendar :D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Chrome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12114706 (8929) Tr0n
»

Microsoft predstavil animiran spletni iskalnik Tafiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
809962 (7006) Matek
»

Dodajanje flash

Oddelek: Izdelava spletišč
5921 (853) Gwanaroth
»

Mozilla Firefox praznuje prvo leto obstoja.

Oddelek: Novice / Brskalniki
395268 (4296) krho
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209404 (9404) moj_nick

Več podobnih tem