» »

registriranje domene

registriranje domene

Iskraman ::

Rad bi registriral svojo domeno, pa nimam pojma, pri katerem ponudniku se jo najbolj splača. Torej rad bi slišal vaše predloge, mnenja, lastne izkušnje...

Packač ::

afekt.net => dost pocen, edin zaenkrat še ni panela, da bi upravlu z domeno, tko da morš to po mejlu se zment.

Tero ::

Tuji ponudniki domen os veliko bolj poceni.
Večina ljudi hvali powerpipe.com češ da je najbolj poceni. Meni osebno se njihov vmesnik izredno gravža. Tako da tudi godaddy.com ima izredno poceni domene, Seveda pa če kupiš pri tujem ponudnku domeno potrebuješ kako znano kreditno kartico (VISA, MASTERCARD/EUROCARD, american express..):)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tody ::

joj dej mal iskalnik uporabljej ali pa vsaj uvod v spletne strani preber....

Jackass ::

Js sm registreru pri mojnet.net za 3300sit in to je to. Pa so ful prjazni, res ful prjazni. Lohk jih pokličš na mobitel, da se ne jebeš po raznih forumih pa čakaš 2 tedna na odgovor...

Js sm ful zadovoljen.
jAcKaSS

segi ::

BTW: Če imaš registrirano domeni .SI jo moraš vsako leto podaljševat, oziroma kako in kdaj ti poteče??
Dajte mi nekaj o tem napisat, če morda veste iz glave, ker drugače moram iskat v dokumentaciji...

Hvala že vnaprej! :8)
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Tody ::

ko imaš enkrat .si jo imaš za skos mogoče edino če se podjetje/organizacija izbriše iz sodnega registra, da ti takrat neha veljat....

tec ::

Je pa to res pri domenah com, net, kjer je odvisno za koliko casa si domeno najel, 1, 2,5 .. let. Ampak ti vecinoma posljejo 2 meseca prej obvestilo, da bo domena potekla in da moras placat. Ce ne placal do roka, ukinejo brez opozorila.

si domene so pa tako zastonj in ni treba nic podaljsevat.

Gwanaroth ::

Takedomain.net
..slovenska zadeva, 2 leti sem pri njih, pa niti ene tezave se..
Lights often keep secret hypnosis..

gregy ::

po poteku .com domene imas se nekje 2 meseca časa .. najprej je takoj ne izbrišejo .. ene par tednoc .. oz. je ne sprostijo .. pa še potem imaš emergency registration ...

Uporabnik ::

... če ni slučajno mal bolj zanimiva domena, in je že naslednji dan po registraciji spet registrirana...

mleko ::

lahk si registreraš brezblačno domeno če klikneš tule jst sm jo naredu za dve spletni strani pa mi je ful ušeč tudi zaradi tega ker imaš lahko več končnic
lp, mleko

Ziga Dolhar ::

To ni domena.
https://dolhar.si/

dr_gee ::

Če klikneš na njegov link vidiš da piše Brezplačna Domena. Tako, da je verjetno res to domena...
hehe:D;((
Why my mouse doesnt work in DOS?

Jackass ::

dr_gee: Ziggga ma prov, to ni domena, ampak samo poddomena!8-)
jAcKaSS

dr_gee ::

Ja vem, da ma prav samo kako pa naj en povprelen uporabnik ve da to ni domena, če pa že gajba ne ve(tako imajo vsaj napisano).
Why my mouse doesnt work in DOS?

Ziga Dolhar ::

Gajba to čist dobr ve.

Gajba čist dobr ve, da uporabnik tega [verjetno] ne ve. >:D
https://dolhar.si/

Jackass ::

Spet bom reku isto: Ziggga ma spet prov!:D
jAcKaSS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackass ()

dr_gee ::

Sej vem da ma prov ampak gajba uči "napačno vero" ;(( .
Why my mouse doesnt work in DOS?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup domene

Oddelek: Omrežja in internet
122788 (2654) knesz
»

Najcenejse domene

Oddelek: Izdelava spletišč
245717 (4191) techfreak :)
»

Zasedene domene-prazne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
212319 (1564) blackbfm
»

Kje najceneje registrirati domeno?

Oddelek: Omrežja in internet
153391 (2926) Mare2
»

Kje dobiti najcenejšo domeno

Oddelek: Omrežja in internet
231675 (1224) puto

Več podobnih tem