» »

Kako očistit oljni madež z majice

Kako očistit oljni madež z majice

stromar ::

Danes sem z oljem pokapal že drugo svojo najljubšo majico. Ena je črne barve in sem jo oblekel le dvakrat, druga pa je sive barve. Kako naj odstranim madež, da ne bo šla poleg tega dol tudi barva?

Dr_M ::

probi z bencinom, al pa nafto :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ali3n ::

škarje? >:D

aja - bo šla tud barva dol :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

frenk ::

limona?...tko stare mame pravjo sam kolk je pa to efektivno pa ne vem...je pa res ba bi teoretično bencin mogu to stran spravt:)

...tkole bom reku...uzem eno staro cunjo ki je identična tej in jo umaži z oljem, potem pa experimetiraj:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

pingec ::

detergent?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tody ::

jah pri tebi na velja rek kar se janezek nauči to janezek zna... Če se spravljaš pač popravljat motorje,avte ali kaj podobnega pač vedi da se lahko umažeš in ne oblačit tistega kar ti je ljubo... :D

zile ::

Kwa ne veš. OXI action :D .
Tolk butasta reklama, pa še najeda... kr živčen ratam, k unga tipa poslušam. >:D

Avenger ::

Neki se mi zdi, da so enkrat prodajal bencin v lekarnah, probi dobit tega, ga polij po madežu, popivnaj in operi s praškom. Sicer še nisem probal, ampak verjetno bo učinkovalo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

rkb2 ::

CCl4

]ViRiana[ ::

Moja mama ga najprej zdrgne z navadnim cetom za pomivanje posode, potem pa oblačilo opere v pralnem stroju. Lahko pa poskusiš tudi z Vanish colour, ki ne poškoduje tkanine in barve. :\

LP!
Vsi se rodimo blazni. Nekateri takšni ostanejo. (Samuel Beckett: Čakajoč na Godota)

]ViRiana[ ::

Aja, za kakšno olje pa gre?
Vsi se rodimo blazni. Nekateri takšni ostanejo. (Samuel Beckett: Čakajoč na Godota)

frenk ::

vse te načine lahko sprobaš...ampak kot sm reku na posebni stari cuni...ker če kater od načinov ne uspe je vprašanje če boš sploh lahko še kaj naredu

p.s.: ena od variant je tud čistilnica...lahko pa tam unga tipa samo prašaš kva ti priporoča:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Redkvica ::

Najbolj zanesljiva rešitev: PREDEN karkol počneš na madežu, samo primeš majico in jo čim prej odneseš v čistilnico. Sicer te bo nekaj stalo, a če je to najljubša majica, se po moje splača delo prepustit profesionalcem. Prej ko jo tja odneseš, večja je verjetnost, da ne bo sledov za madežem.

stromar ::

Na eni majici je 10cmx20cm madež od sončničnega olja za cvrtje, na drugi pa madež s 2 cm radijem od riomar z olivnim oljem. Bom malo poeksperimentiral, samo moram prej windowse ponovno naložit|O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se znebit teh madežev na avtu??

Oddelek: Na cesti
398637 (6767) mat xxl
»

AMD se odpoveduje nalepkam na prenosnikih

Oddelek: Novice / Procesorji
378077 (6528) zee
»

Barvanje sten

Oddelek: Loža
2610771 (9883) Marvinek
»

smola na avtomobilu

Oddelek: Na cesti
3414158 (13369) edge540
»

oljni madeži

Oddelek: Loža
405450 (4936) SkIDiver

Več podobnih tem