» »

kupovanje iz tujine - MD player

kupovanje iz tujine - MD player

fictionel ::

ker v naši ljubi kokoški prodajajo skoraj le še modele "NOT IN SALE ANYMORE", bi rajš kupu nekej iz tujine...

vendar pa me skrbi glede kreditne kartice, je sploh možno da bi plačal po povzetju ali kako drugače brez kreditne kartice?

carina in davki -- saj jih ni več, ane?

koliko časa traja, da ti pripeljejo izdelek na dom? (nem, uk?)

iz kje se najbolj splača, kakšne so poštnine?

če veste še kj pametnga, TELL ME PLZ :D

hvala in lp

fictionel ::

pa djte no... zih kdo kupuje po tujiniiii...

jz grem pa kmal na morje, pa bom brez mdja... :'(

help me :))

Nejc0 ::

naj ti sporocim, da imas v celovcu v cosmosu kar ugone MD playerje-jaz sem dobil sonya, ki je pri nas stal 72000sit v cosmosu za 36000sit, tako da....pa se cisto blizu je iz ljubljane si v dobri urci gor!

fictionel ::

a loh mal bl natančn poveš kje je COSMOS?

kšna domača stran mogoče?

kerga sonya si kupu? pa kdaj?

jz bi najrajš kšnga mzn710 za cca 180€ (gledov u nemčij...)

VASkO ::

glede carin in davkov - jih ne placas pri nas, saj po vstopu v EU velja prost pretok blaga znotraj EU. placas davek v drzavi nakupa (v nem in aut je to mwst.). po povzetju se ne splaca narocevat, ker te pride taksna postnina skoraj 2x drazja kot predplacilo. vsaka trgovina ti ponuja predplacilo z nakazilom, to je najcenejsi in najboljsi nacin pomoje. ce gres v avstrijo in nakazujes denar kamorkoli, te kosta 5eur. jaz si pogledam na Geizhalsu najboljse ponudbe, preberem ocene trgovin, kako so kupcii zadovoljni z njimi, kak hitro dobis paket, kak se obnasajo v primeru uveljavljanja garancije... zberem najboljso, robo narocim, grem na banko placat in roba pride na moj dom. bolj enostavno ne gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pošiljanje pošte iz kitajske v slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5219732 (13736) ender
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608239 (4882) Dr_M
»

Online nakupi

Oddelek: Kaj kupiti
161431 (953) nurmaln
»

Online nakup iz ZDA -raport

Oddelek: Kaj kupiti
395549 (4436) mlav
»

Online nakup iz Nemčije, prevzem na Avstrijski pošti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
626447 (5465) VASkO

Več podobnih tem