» »

Hosting omrezje.net

Hosting omrezje.net

rhabdo ::

A ima kdo izkusnje z zgoraj omenjenim podjetjem (omrezje.net), ki ponuja spletni prostor in podporo asp-ju?! Ce kdo pozna to podjetje, naj mi prosim pomaga pri odlocitvi, ali naj se odlocim za njih ali ne! Full so poceni in jaz rabim samo en normalen server, ki bi mi zgledno gostil mojo spletno stran!

Hvala za informacije!

LP!

dr_gee ::

Moje izkušnje z njimi so zelo dobre, saj z njimi nisem nikoli mel problemov, razen nekaj zaradi spama in psevdonimom na katere je prihajal.
Na pomoč se ponavadi odzovejo po enem dnevu, včasih hitreje včasih kasneje. Imam hosting pri večih ponudnikih in tega nisem lih preveč rabil ampak samo za nekaj poštnih predelov in neko stranco, ki je v časih ko je bila online tud lepo delovala. Za to ceno je vredno vzeti gostovanje pri njih. Pa še zastonj ti domeno registrirajo. 8-)
Why my mouse doesnt work in DOS?

rhabdo ::

Hvala za ta odgovor! Jaz sem po danasnjem pogovoru preko emaila dobil zelo dober vtis o njih in mislim da so res ok! Pa se domeno mi oni zrihtajo! Bom jutri tole narocil in kakor pravimo mi malo juzni... Pa sta bude, bude!!:D

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wordpress in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
338035 (3852) BigWhale
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
172495 (1340) cheguera
»

Spletno gostovanje (E-streznik)

Oddelek: Izdelava spletišč
183809 (2759) neoserv
»

Kdo izdela dober spletni portal

Oddelek: Izdelava spletišč
392413 (1781) Patricij
»

Mlacom in nove cene grafičnih kartic.

Oddelek: Kaj kupiti
201834 (981) BUDA78

Več podobnih tem