» »

Spletno gostovanje (E-streznik)

Spletno gostovanje (E-streznik)

jeryslo ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z gostovanjem pri e-streznik? Kakšna se vam zdi ponudba glede na ceno. Je dovolj ugodna napram drugim spletnim gostovanjem? Stran, za katero iščem gostovanje ne bo imelo pretirano veliko mesečnega prometa, tako da ta stvar me najmanj skrbi.

Gost ::

robertli ::

jeryslo je izjavil:

Pozdravljeni!

Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z gostovanjem pri e-streznik? Kakšna se vam zdi ponudba glede na ceno. Je dovolj ugodna napram drugim spletnim gostovanjem? Stran, za katero iščem gostovanje ne bo imelo pretirano veliko mesečnega prometa, tako da ta stvar me najmanj skrbi.


sam gostujem pri njem vendar komaj čakam, da se zadeva zaključi! Ponudnika ti ne priporočam, strežniki so okuženi z virusi, mojo stran, ki je bila okužena (samo admin del in ne javni) mi je suspendiral brez opozorila, brez vsakega problema krši zaupnost do stranke, odnos do strank je na najnižjem možnem nivoju, ali še celo malo nižje! PRIPOROČAM, DA POIŠČEŠ KOGA DRUGEGA!
phising tukaj si lahko več prebereš o njem, posebej zanimivi so odgovori lastnika e-streznika iz katerih je razvidno, da je tisto o zaupnosti do strank res!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: robertli ()

jeryslo ::

Ok sem si prebral tvojo temo, hvala za opozorilo. Mogoče veš katero podjetje trenutno nudi kakovostno gostovanje (dober odnos do strank, itd.), ker kot kaže se bom e-strežnik-u raje izognil.

DeeJay ::

hitrost.com

mitjaje ::

zabec.net
www.ultrasplet.net

srus ::

Sicer gostujem sam pri sebi, domene in DNSje pa mi ureja hitrost.com. So res hitri, profesionalni in kar je najpomembneje - nevidni in nemoteči. Če bi potreboval gostovanje, bi se najprej oglasil pri njih.

Sicer pa kot sem rekel - kapacitete mojih strežnikov so še proste, lahko me kontaktirate preko ZS, se vse lahko dogovorimo.

robertli ::

:) ja, jih je nekaj. Za hitrost.com to lahko potrdim, sem imel tudi pri njih eno stran, ni bilo nobenih problemov. zabec.net pa ne poznam.

technolog ::

S hitrost.com imam samo dve neprijetni izkušnji.

Prva je ta, da imajo zadaj nek apache mod_security, ki vrže 500 Internal Server Error, če je v POST podatkih kakršenkoli HTML tag. Takrat smo se kar orenk skregal, ker sem jaz zagonil cel dan, ko sem ugotavljal kje sem ga jaz polomil v svojih skriptah (+ TinyMCE), na račun njih, ki podpirajo lamerje, da pišejo nevarne stvari (XSS če kdo pozna ta tip napadov).

Drugič je bilo pa to, da mi niso vključili PHP podpore in je bla cela spletna stran dostopna kot sors. Potem so se opravičili, jaz pa nisem več težil.

Vse ostale stvari so pozitivne.

Zgodovina sprememb…

jeryslo ::

srus je izjavil:


Sicer pa kot sem rekel - kapacitete mojih strežnikov so še proste, lahko me kontaktirate preko ZS, se vse lahko dogovorimo.


Hvala za ponudbo, toda se bom najverjetneje odločil za hitrost.com

_Dejan_ ::

Vsak bo svoje hvalil tako kot zmeraj :D
V glavnem, jaz sem dokler nisem šel na svoje gostoval pri hostko in imam z njimi same dobre izkušnje, support je tudi ok...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Dundi ::

Karkoli drugega, sam e-streznika se izogibajte..toplo priporocam!!!
Zakupu domeno in gostovanje, slaba dostopnost, slaba podpora, nemores jih poklicat po telefonu, veckrat nemorem dostopat do control p. In maila, domeno so registrirali na sebe(oni lastniki domene) tako da nisem jst lastnik domene(sem najemnik od lastnika) in verjetno mislijo da me bojo na tak nacin izsiljevali(da bom zvest njihovemu gostovanju) ampak sm registriru drugo domeno, ker izsiljevat si pa sigurno nebom pustil..to domeno si pa naj kr nekam...

Na e-strzniku ponujajo sicer velik prostor za gostovanje(npr. 20GB) ampak razmislite kdo ima pa 20GB veliko stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dundi ()

Dundi ::

Dundi je izjavil:

Karkoli drugega, sam e-streznika se izogibajte..toplo priporocam!!!
Zakupu domeno in gostovanje, slaba dostopnost, slaba podpora, nemores jih poklicat po telefonu, veckrat nemorem dostopat do control p. In maila, domeno so registrirali na sebe(oni lastniki domene) tako da nisem jst lastnik domene(sem najemnik od lastnika) in verjetno mislijo da me bojo na tak nacin izsiljevali(da bom zvest njihovemu gostovanju) ampak sm registriru drugo domeno, ker izsiljevat si pa sigurno nebom pustil..to domeno si pa naj kr nekam...

Na e-strzniku ponujajo sicer velik prostor za gostovanje(npr. 5GB) ampak razmislite kdo ima pa 5GB veliko stran?

Estreznik ::

Dundi:

lahko malo bolj objasniš?
Ti ne moremo pomagati, če javno pljuvaš po nas, zahtevka za podporo pa nisi niti sprožil.
Smo samo ponudniki gostovanja in registrator domen in ne jasnovidci :-(

Do danes smo odgovorili na vsak klic, če smo bili zasedeni smo poklicali nazaj.
Podporo opravljamo strokovno in po najboljši vesti, velikokrat celo izven delovnega časa. Uredimo še celo raznorazne programerske napake, ki niso vključene v ceno paketa. Glede .si domen ti pa z veseljem odgovorim na ZS.
Do danes nismo še nikogar izsiljevali, niti tistih, ki zavestno kršijo pogoje poslovanja.

Zakaj ponujamo 20GB prostora, če ga stranka ne more izkoristiti?
Hočeš reči, da zavajamo stranke? Imaš možnost gostovanja neomejenega števila domen! Sedaj pa kar sam preračunaj ali zavajamo!

Dundi, v pričakovanju obrazložitve te lepo pozdravljam.
Aleš
E-streznik.com - Spletno gostovanje in registracija domen

krac ::

jeryslo je izjavil:

Ok sem si prebral tvojo temo, hvala za opozorilo. Mogoče veš katero podjetje trenutno nudi kakovostno gostovanje (dober odnos do strank, itd.), ker kot kaže se bom e-strežnik-u raje izognil.


Poskusi z iFastnet.com sam imam dobre izkušnje. Dobiš free domeno in načeloma je vse unlimited, mene edino občasno moti da se občasno stran počasi nalaga oz kot da zamrzne za 2-3 sekunde. Kar se tiče supporta so pa zelo ažurni meni so še vedno odgovorili v 15minutah.

[edit moderatorja: umaknil referral za bolj objektiven review]

Zgodovina sprememb…

Dundi ::

Estreznik:
Zanimivo kako hitro se znate odzvat na forumu.
Ni potrebe da se delate lepe, prijazne in neskončno poštene. Zahtevek sem sigurno sprožil 100%(imam arhivirane dokaze)!!
To kar sem napisal so moje izkušnje, sigurno nebi tega napisal, če nebi imel razloga za to. Z moje strani je bila poslana zahteva oz. želja glede gostovanja in domene pa ni bilo nobenega odziva(nebom natančno opisoval, ker sem obupal in imam sedaj drugo domeno in gostovanje). Škodo(finančna), ki mi bo povzročena zaradi registracije druge domene boste verjetno občutili bolj vi kot jaz.
Drugače me pa zanima zakaj je pri registraciji domene in gostovanja(moj primer) bilo lastništvo domene(domain holder) registrirano na nekoga drugega in ne na mene, čeprav prej ni imelo lastnika oz. če mi boste nazaj odpisali, da je domena imela lastnika, potem bi me glede na vašo strokovnost in poštenost verjetno obvestili o tem pa me niste! ??
Če ste spregledali moja sporočila glede domene in gostovanja poslana na vaš mail je to očitno vaša slabost in v tem primeru nevem o kakšni profesionalnosti govorite.
Kar se tiče klicev, ki jih omenjate pa ne najdem telefonske številke na vaši strani(samo pisno komuniciranje z vami), samo pisno s klikom na podpora ali kontakt.

Upam da se zavedate tega, kot pravijo: "Dober glas seže v deveto vas, slab pa še dlje!..še posebej na internetu"

Estreznik ::

Dundi:

Če želite, da vam pomagamo nas o tem prosim obvestite preko sistema podpore, ki je na voljo našim strankam in vam bomo pomagali.
E-streznik.com - Spletno gostovanje in registracija domen

Nikonja ::

Danes sam kupil gostovanje in domeno, po priporočilu na tem forumu, pri Neo-serv in so fantje res za pohvalo, so mi fuul pomagali pa je še Nedelja in sploh nisem pričakoval da se bo sploh kdo oglasil do Torka.
Lahko pogledate od kdaj sam aktiven na slo-techu če mislite da je ovo samo reklama.

lp

neoserv ::

@Nikonja: hvala za pohvale! Se trudimo :)
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem poceni gostovanje in domeno

Oddelek: Izdelava spletišč
497390 (490) FireSnake
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014447 (8263) Netrunner
»

Usposobitev domene

Oddelek: Omrežja in internet
122838 (2583) neoserv
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719740 (6267) neoserv
»

Gostovanje spletne strani + registracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81777 (1607) neoserv

Več podobnih tem