» »

Mlacom in nove cene grafičnih kartic.

Mlacom in nove cene grafičnih kartic.

ferdo ::

gfFX5700 od gigabyte z ddrII 52čukov

kaj je sploh ta ddrII?

boštjan ::

ta ddrII je naslednik ddr.če pa si še dobro pogledal malo navzgor si lahko videl,da majo ugodno ceno 9800pro in celo 9700pro.vprašanje je samo,če jih res imajo na zalogi.

ferdo ::

Ja, sm videl vse cene.

5900LX pri jae d.o.o. je 56k, če plačam z gotovino >:D
5700 ddrII v mlacom je 52k, če jo imajo na zalogi :\ to je mamlivo "momile"

9600XT v mlacom je 47k + half life2 , če ga imajo na zalogi :\ >:D
9700pro v mlacom je 67k, če ga imajo na zalogi :\


Če bi rad, vsaj malo privarčeval in dobil največ, bi kupil 9600XT
Če bi rad pa še kaj več, KAR bi zelo rad>:D , potem se pa zakomplicera:'(

bom LOTO špilu, pol pa nebo problem, sam srečo treba met:\
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

boštjan ::

vzemi 5900LX,razen če hočeš HL2,pol vzami 9600XT.če pa te res dnar ne žuli pa poseži po 9700pro.
PS:glede LOTA,prej boš 70k ven zmeto,kot pa 70k dobo.idi raje en mesec delat prek študenta,če si študent.

ferdo ::

Glede LOTA sem tko reku, sej ni panike za dnar, sem že deloholik, sam vseeno!:D
20čukov se pa že pozna pr plači!

ja sej razmišlam o tisti 5900LX, sam kaj pa vem, 6.čut mi pravi, da naj še malo počakam, kako dolgo naj čakam mi pa tega ne pove;((


mam 2 compjutra, v enem bedno gf4MX in tega 8500 v moji mašini.
Rad bi prodou tisto gf4MX in bi naredu zamenjavo 8500 dav v drugo mašino, v mojo bi dau pa frišno kartico.

Dokler ne prodam tisto gf4MX od gainwarda ko ma BGA rame 3.6ns infineon "64MB"
core dela 350mhz rami 550mhz, nemorem kupit nove.

moti me ta ddrII na 5700 kartici
kolk je razlike med to 5700ddrII in 5900LX? kaj je razlika s temi rami, to me zanima..
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

boštjan ::

verjetno si mislil,9600XT.no 5700ultra ni ne vem kaki dirkač napram 9600XT in sta v benčih nekje skupaj

ferdo ::

ups, 9 pa 5 sm zamenju:)
sm popravu.


sej to vem, da je 9600XT malo boljiši od 5700 oz. sta si nekako na istem.
vendar ima ta 5700 od gigabyte ddrII rame gor!

HalfLife2 mi pa spet NE pomeni toliko, da bi opravičil nakup.
igre se da dobit tudi po drugačnih poteh>:D

Asus 9600XT retail v jae d.o.o. je 47k + half life 2
gigabyte FX5700 ddrII v mlacom je 52k
leadtek 5900LX v jae d.o.o. je 56k

če pogledaš CENE, lahko vidiš v sredini tist DDR2, in mene to full moti, ker nevem, kolk je boljš, če je sploh kaj boljš v temprimeru 5700 z ddr2 rami v primerjavi z 9600XT ali, če bi primerju z 5900 z 256bitddr.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

DjTonic ::

Kupi 5900LX

ferdo ::

sam men se zdi da je 5700 ultra hardwersko vseeno dober nakup.
so retail 9600XT enako dragi, razen tega ASUS radeona9600XT

BUDA78 ::

Mlacom ponavadi sam serje ko morjo pa realizirat obljubljeno pa ničesar na zalogi. So govoril da majo ogromne količine ATI9600XT (okrog 15-20 decembra) pa k si pršu iskat pa nič nula nada. Za postrelit. Kaj če bi bil iz Maribora pa bi pršu v LJ sam zato? Jst in še marsikdo od frendov mamo zeeeelo slabe izkušnje z Mlacomovimi oblubami. Bi mi pa moral bit jasn k sta uvoznika (JAE, PC hand) rekla da letos ne bo več uvoza 9600xt, da pr Malcomu neki smrdi...

JustVi ::

Tle jasn zmaga

WinFast A350LX TDH GeForce FX 5900 128 MB DDR

pr Jae-tu
58K Sit

a sm se nek zmotu? :\

Primoz ::

LX je.. oskubljen ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

DjTonic ::

LX ni oskubljen samo počasnejše rame ima, kot 5900 NU.

para! ::

BUDA78, ponavadi imajo stranke, ki kupijo celoten sistem, prednost pred strankami, ki pridejo samo po grafično kartico.

Če je na zalogi recimo 10 kartic in 10 izdanih delovnih nalogov za PCje, kamor naj se te kartice vgradijo, je ti ne moreš kupit. Prioriteta, pač.

Pa to ne le pri Mlacomu, ampak povsod.

LP
Death before dishonor!

JustVi ::

Pri WInFastu je na kakšni plati problem montaže zaradi njenega hladilnika, ki sede na kondenzator.

JustVi ::

Še Mlacom cenikam ni več potrebno odpreti, odkar je vsepovsod ceneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JustVi ()

BUDA78 ::

Dragi Jazz. Jaz ne vem a si azposlen tam ali kaj? Kar se pa tvojih trditev tiče so popolnoma neumestne. ZAkaj? Zato, ker ne glede na to kaj in kako sem kupoval je problem v tem, da so mi oni zagotovili oz. rezervirali (obljubili če razumeš pomen besede) kartico. In obluba dela dolg. V vseh ostalih firmah so lepo rekli, da jih nimajo. Ker jih niso mel in pika. Tam so se pa šli boga in batino... ja ja mamo mamo vi sam pridite. In po tem ti rečeš zgoraj navedeno? Tudi če ne kupujem sistema mam oz računam da imam status resnega, poštenega kupca (in 50.000 za kartico ni mal). Sploh pa nisem edini, ki sem z njimi imel težave. Takih in podobnih zgodb sem zapazil že kar nekaj. Ali so resnične -- ne vem, vendar moja je. Konec koncev ko boš ti naletel na tako mino, potem bi te rad slišal. Do takrat pa uživaj v njihovi družbi.

ferdo ::

buda78, in kaj si pol naredu, ko si ostal praznih rok?

meni se na srečo to še ni zgodilo, če pa se bi mi, bi blo za tistega prodajalca zelo težko, ko bi me mogel prenašat v navzočnosti drugih strank.
ČE človek neupošteva svojega kodeksa do strank, če je stranka rezervirala grafično kartico in prišla ponjo, nevem zakaj bi mogu tako stranko dobesedno nategnt!?#
S takimi dejanji se zgublja stranke, in to je po dveh letih takšnega dela zelo boleče. Svoje 2lesti staro IME je težko nazaj pridobit.

buda78, jzt bi dobesedno popizdil tam, če bi me tako nategnu;((
Od trgovca bi zahtevu, da mi na dom pošlejo kartico, ker nebi še 1x ponjo hodil v Lj. in na stroške ferme mlacom.
ČE mi pa nebi hteli tako ustreč, bi mu v obraz pred strankami reku, da se tako več ne grem, in grem v drugo trgovino, po to kar sem knjim prišel.
in baj-baj. ...

Vedno morajo še druge stranke slišat, kako te prodajalec opehari, pa tudi, če te je opeharil za čas in bencin, ko si šel do njegove blagajne;((
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

para! ::

Buda, sem že naletel na tako mino, poleg tega pa ne zagovarjam nobenega podjetja in se strinjam, da je takšen odnos do strank povsem nekorekten.

S svojim zgornjim postom sem želel samo razložiti, zakaj se takšne stvari dogajajo. Problem je IMO namreč v delitvi sektorjev podjetij (komerciala, servis, skladišče,...).

lp
Death before dishonor!

JustVi ::

Problem je v glavi podjetja ;(

BUDA78 ::

Srečno novo leto!

Takšne stvari si nekatera podjetja pač privoščijo. Jaz sem imel srečo, da sem iz Ljubljane, manj kot kilometer od njih, le razmišljal sem na glas, kaj storiti, če ste iz naprimer MB pa se vam to zgodi. Jaz sem tako le dvakrat na glas zaklel (tepst jih nima smisla) se obrnu in nikol več ne mislm not stopit. So pa ta tema oz. moji odgovori namenjeni predvsem kot opozorilo potencialnim kupcem. Verjetn pa Mlacom ni edini ki si privošči kaj takega.
Predvsem uživajte v praznikih in ne nasedajte praznim obljubam ...ali še čemu hujšemu.
:O2004:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kartico kupiti za malo denarja - veliko muzike? :)

Oddelek: Kaj kupiti
432018 (1349) Fury
»

Katero grafično do 50.000 Sit Kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
231704 (1224) JurDoZ
»

katera grafična je trenutno best buy??

Oddelek: Kaj kupiti
111074 (923) OZZY
»

GeForce 5900 serija

Oddelek: Kaj kupiti
362082 (1476) |KoRn|
»

FX 5700

Oddelek: Strojna oprema
261588 (1190) boštjan

Več podobnih tem