» »

EPOX 8RDA+ in Mrezna kartica...???

EPOX 8RDA+ in Mrezna kartica...???

GaChO ::

LP All!
Situacija je takšna..imam epox 8rda+ in pa na njej integrirano mrezno kartico...
Problem je pri mrezni kartici, ki jo zelim usposobiti...namrec na moji plati imam se eno mrezno kartico, ki dela brezhibno in preko nje se povezujem z ADSL.
Ko se zelim povezati preko integrirane kartice mi ostane pri tem: Connecting trough WAN Miniport...
ne premakne se dalje...prav tako mi ne dela mreza prek nje z sosednim racunalnikom, medtem ko mi z drugo mrezno dela...

KAJ BI LAHKO BILO NAROBE??? (karkoli??)

bloy-er ::

men tud ne.......

go_kyu ::

Irq v biosu?:)
Life is life...

ferdo ::

kaj bi lahko bilo narobe ne vem, se mi je isto zgodilo...

NA novo sem naložu sistem "samo z integrirano mrežno" in redno updejtam bios. I dela.

urosh ::

Se pravi, da ti sploh ne dela? v nobenem primeru? idi v task manager pa poglej, če imaš vključeno oz. ti jo sploh najde. Če je ne najde, je najverjetneje v biosu izkopljena, če pa jo najde, samo ne dela, pa probaj malo drajverje prečekirat... Meni namreč dela bp, pa BIOSa že dolgo nisem updejtal... Samo drajverje preveri, ali si pa nove dol potegni pa jih naloži...

Lp

Lazy ::

V device managerju so kaki klicaji pri omrežni kartici? Meni pri namestitvi gonilnikov z priloženim cd-jem nista delala mrežna kartica ter zvočna. Po namestitvi novih gonilnikov pa je vse vredu.

L.P.

Sami ::

Isti problem imam na compu za downlovdanje AMD 550Mhz, ki ima tudi integrirano mrežno, napiše mi isto, če pa mrežni kabel zmeraj, ko vklopim comp za ADSL staknem ven in spet noter pa se mi zmeraj poveže.8-O
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Connection problem

Oddelek: Omrežja in internet
14751 (613) Nevro^
»

mrežna kartica

Oddelek: Omrežja in internet
242246 (1988) simon5029
»

1394 net adapter v SP2, rabim pomoc!

Oddelek: Operacijski sistemi
63789 (3495) letalec777
»

Omrežni kabel je izključen

Oddelek: Omrežja in internet
282246 (1796) SodjaR
»

Telemach kabelski internet - cudna tezava

Oddelek: Omrežja in internet
143238 (2991) poga

Več podobnih tem