» »

MSI k7t turbo-r mnozilnik

MSI k7t turbo-r mnozilnik

Smorny ::

Imam MSI k7t turbo-r, TB850 (AGGA). Default mnozilnik je 8.5, navzgor ga lahko brez problema spreminjam, navzdol pa ne gre, tako, da ne morem dati npr. 6.5 x 133 ali pa kaj vmesnega. Baje bi moral pobarvati L6 mostičke, da dobim default mnozilnik manjsen. Zaenkrat sem ga navil na 1030 (10 x 103) ampak ne prevec stabilno, na 1000 dela 100% stabilno. Hladi ga Vulcano II, napajalnik pa imam 300W. Ketero verzijo biosa si naj flasham, saj mi je kolega svetoval, naj pustim original bios gor, ker poznejše verzije nekaj jeb***.8-)
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

luni ::

hm to je omejitev default BIOSa na vseh novejsih MSIjkah... prekleti idioti!

pojdi lepo na athlonmb.com pa si potegni tam novi BIOS za Turbo/R pa bi moralo normalno delat
Artificial Intelligentia

VASkO ::

sem ti ze rekel, da prva dva L6 mosticka pofarbaj pa bo default mnozilnik 7. Od tu pa bos lahko spreminjal samo navzgor. Novega BIOSa raje ne flasaj, ker je mozno, da bos s tem zgubil delovanje 7-9.5 mnozilnikov, ostali pa bodo delali malo drugace kot bi morali. Ti lepo prva dva L6 pofarbaj pa bos el najmanj na 933mhz, kar pa ni prehud overclock z 850mhz, da bi te skrbelo.

Smorny ::

VASkO, hvala za ponoven odgovor. Zanimalo me je se dodatno mnenje. Tvoj nasvet bom tako ali tako uposteval ;)
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

shaman2 ::

Kaksna je zadeva okrog OC AMD-jevih procesorjev,a niso novejsi brez 4 nogic,kar jim onemogoca da jih odklenemo z barvanjem L1 mostickov,tudi sam si mislim nabavi enga TB-ja pa me zanima ce majo se vedno vse noge:)).
Hvala za pojasnila!!!!

VASkO ::

vsi majo vse noge, nogice so manjkale le duronom, sedaj je vse v najlepsem redu:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSI TURBO

Oddelek: Navijanje
201138 (903) tico
»

Neki ne razumem s to Abit KT7A-RAID

Oddelek: Pomoč in nasveti
141249 (1065) VASkO
»

duron

Oddelek: Navijanje
251510 (1076) tec
»

Ferkvenca al Faktor?

Oddelek: Navijanje
241688 (1466) SaTaNIsT
»

tb 1000 na 133

Oddelek: Navijanje
221611 (1468) VASkO

Več podobnih tem