» »

Katere slušalke za MP3 player ???

Katere slušalke za MP3 player ???

Vanich ::

Torej, zanima me katere lahke in kvalitetne slušalke bi kupil za MP3 player. (CHIC)
Take za v uho. Sony ?
Kej drucga ?
Money is not issue.

glinik ::

Vseeno, kupi tiste, ki so ti najbol všeč.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

SkIDiver ::

Vzemi svoj player sabo v štacuno in probajav vse po vrsti. Tiste, ki se ti zdi, da dajejo najlepši zvok in najbolj dinamičen jih vzemi.

iso2000 ::

Sedaj nisem čisto razumel - a morajo biti za v uho ali ne? Ker če ne, potem bi bile za probat Sennheiser PX100. Cena okrog 11K sit. Še povezava: kilk.

LP

gigaherz ::

Meni te slušalke niso všeč, rajši si kupi prave DJ-slušalke, ki so bolj masivne, ali neck-band alpa kakšne za v uho. Slišal sem, da je ta Sennheiser dobra znamka, če pa bi jest kupoval, bi pa kupil A\WO alpa Sony. To je le moje mnenje.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

iso2000 ::

Teh PX ne priporočam kar na pamet-jih imam in moram priznati, da oskar jih uporabljam, na mp3 playerju ne rabim več vključenih funkcij za poudarjanje basov, oz. kdaj je ob vključeni funkciji bas le-tega enostavno preveč. Zvok imajo resnično lep. Zamenjal sem kar nekaj slušalk za prenosni player - te so 4-te. Originalne od Aiwe so bile zanič, potem sem probal Sony, pa je bil zvok preveč omejen - sami basi, potem sem imel ene manjše od Sennheiserja - MX500 so bile še kar v redu, vendar pa sem jih uničil in potem sem kupil PX100. In to je to!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425478 (2594) Primorec
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215927 (4991) zuz3k
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739606 (6130) Fatboyslim
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285658 (3886) Keyser Soze
»

Dobre slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
72261 (2168) Fury

Več podobnih tem