» »

Baker

Baker

humanoid ::

Morda veste, kje bi lahko kupil kos bakra, velikosti 5cm×5cm ×2cm (višina)?? Je precej nujno. Lahko je na območju Primorske (Koper, Izola, Piran, Portorož,..) ali pa v Ljubljani.

humanoid ::

Kaj res noben ne ve?? Pa toliko home-made hladilnikov je gor na slikah in noben ne ve kje se kupi, kaj vam je padlo z neba :\

PI ::

Dobil sem ga v Merkurju (sicer ne ravno takšen kos). Drugače pa poišči na tvojem koncu kakšno orodjarno in sigurno se bo našel kakšen kos. Pa veliko uspeha.

Lp B

JustVi ::

kot je zgoraj napisan

Od bakra in aluminija vse dobiš v AlCu, to je v bivšem Stolu Kamnik.

humanoid ::

Hvala za odgovora.

PI, kakšen kos si dobil v Merkuru?? Kaj ti lahko zrihtajo velikost, ali že imajo zrezano??

njok ::

Zakaj ne bi enkrat kdo za spremembo navedel v katerem merkurju?

PI ::

Merkur Studenci, kos 10x80x760 (ravno takšnega so meli). Ti ga pa tudi vrežejo (z brusilko 8-O >:D )

Lp B

JustVi ::

Merkur v Naklem ima

drugače naročijo, sam verjetno ne samo 5cm

valda da ne boš dobil na teh. odelku


še najbolj ziher je v Kamnik oz. 100%, stane cca. 1300SIT, sem enkrat narezal za hladilne bloke (take z 4 izvrtinam)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JustVi ()

njok ::

Najlepsha hvala za podatke. Ja, enkrat bo treba do Kamnika, ceprav sem hotel poiskat kako blizjo varjanto.

humanoid ::

Evo, kupil sem kos 5×5×3 cm in dal 1085 SIT (50 sit reaznje).

Karaya 52 ::

Kje si to kupil?

Jaz sem bil v največjem Merkurju v Celju pa ga niso imeli. Sramota, še več, gledali so me kot bik v nova vrata!

Če še ker ve, kje bi se to dobilo tukaj na Štajerskem koncu v okolici Celja naj napiše in najlepša mu bo dala!

ali3n ::

Metalka na Topniški(Lj)?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

humanoid ::

Ne, jaz sem kupil v Kopru, v trgovini *Color (mislim, da je ime bicolor ali ducolor, nekaj v tem stilu :8) )
Kmalu bi morali dobit tudi debelino 7mm, vendar jim nočejo poslat, ne vedo zakaj.

V Glavnem, moj hladilnik za grafično je že v izdelavi, počasi vrtam not :)

EDIT: Zvrtal sem 64 lukenj, vsaka ima premer 4.2mm, stopil sem si čevelj na bakru, tako močno se je segrel, še dobro, da ga z roko nisem prijemal (ja, stojalo za vrtalko se je pokvarilo in sem z nogo tiščal baker:) ) Ju3 me čaka še ročno žaganje čez te luknje, ahhh bo dolg dan :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: humanoid ()

Karaya 52 ::

Sem ga že dobil, AlCu v Kamniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilna rebra

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172103 (1912) itsmeanthony
»

Kje dobit baker za vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141382 (1163) sverde21
»

jbaker za vodni blok prosim

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101181 (1013) Vesoljc
»

Kocka bakra

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182759 (2205) PI
»

Kje dobiti BAKER???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
203708 (3395) mloncar

Več podobnih tem