» »

Nakazila iz tujine preko on-line servisov

Nakazila iz tujine preko on-line servisov

Swiwer ::

Rad bi nasel kaksno prakticno, enostavno in ugodno varianto, ki bi omogocala ljudem iz katerekoli drzave nakazovanje denarja (kreditna kartica, cek, itd.) na moj racun/account pri nekem on-line servisu iz katerega bi potem lahko denar prenesel na svoj bancni racun brez kaksnih velikih izgub. Bistvo je v tem, da bi bile vsote lahko vecinoma tudi samo v visini npr. 2000 SIT. V taksnih primerih je samo navadno nakazilo iz neke banke v npr. ZDA na NLB lahko 2X drazje od same glavnice in se zato ne splača. Morda bi bil PayPal lahko resitev vendar v Sloveniji ni na voljo. Mislim da obstajajo nekateri servisi ki poberejo zelo majhno 'provizijo' in denar nakazujejo na lokalno banko v dolocenih intervalih ko se malce nakopici, tako da se taksne stvari potem splacajo. Zanima me samo ali ima kdo kaksne pozitivne izkusnje s tem in ce mi lahko kaj svetuje. Lahko deluje kot 'kosarica', lahko pa sluzi kot navadni account na katerega se da nakazovati denar (nekaksna internacionalna Klik NLB varianta).

Torej posploseno povedano: na Internetu bi rad prodajal artikle v vrednosti npr. 2000 SIT in omogocil ljudem ENOSTAVEN, HITER in VIABILEN nakup ter placilo le-teh preko Interneta s kreditnimi karticami, čeki, ipd.

Hvala za nasvete.
  • spremenil: Swiwer ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134298 (14262) igi82m
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316590 (8911) techfreak :)
»

Odprtje bančnega računa v Avstriji zaradi plačevanja preko PAYPALA - Ali je to možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6115019 (10486) #000000
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517511 (10600) techfreak :)
»

"money order" - kaj je to?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212451 (10117) Tody

Več podobnih tem